2737
2734
عنوان

شماره دختر تو کیف شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم اینکه زن و شوهر چیزی رو نباید قایم کنن از هم  چرا نگردن  واقعا چرا؟ شما به خانمت ش ...

اینا همش حرفه باید در این موقعیت قرارربگیری بعد واقعیت رفتار مشخص میشه 

انشالله براشون پیش نیاد اما اگر خدایی نکرده خانمش کارای مشکوک کرد حتما یاد این صحبت های باکلاسش میوفته 😂

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷
2731
این آمار خیلی رو از کجا آوردی؟چرا با این حرفا و قبولش ارزش زن رو پایین میارین؟

دوست عزیز ناراحت شدن نداره 

در همین سایت هر روز دارینواز خیانی میبینن 

دو ورتون هم نگاه کنین

بعد چه ربطی به ارزش زن داشت؟؟

این آمار خیلی رو از کجا آوردی؟چرا با این حرفا و قبولش ارزش زن رو پایین میارین؟

تازه الان کلی دارن تبلیغ چند همسری رو میکنن 

فکر میکنی علتش سر و سامون دادن به خانمهای بی همسره یا یه جور توجیه کردن تنوع طلبی و... مردها..

میدونی اجی جان من نمیتونم تحمل کنم اگه میخواد باکسی باشع بره واسم مهم نیست من اگه بهم محبت واقعی بشه ...

ببین عزیزم اول مطمئن شو ببین کسی هس یانه.بعد مطمینشو همون دختر دوسال پیشه یانه.یعنی چی هم منو میخواد هم اونو.لینو نگو خیلی حرف زشتیه.مگه میخواد حرم سرا تاسیس کنه.یه نفر باید باسه فقط.اگه مطمئن شدی کسی هس بشین باهاش بحرف ببین کدوموتو نو بیشتر میخواد.باید اگه یکی دیکه هم هس تکلیفو معلوم کنه کدونوری میخواد باشه.میگم بازم مطمئن شو.

عزیزم همین حرفایی که اینجا گفتیو جمع بندی کن وبراش پیامک کن.از دغدغه هات براش پیامک کن.مخصوصا اونشبایی که شیفته.هم وقتشو میگیری که بااون وقت نکنه بچتخ.هم حرفاتوبهش زدی.یکم مظلوم نمایی کن ولی دادو بیدادو گریه صدای بلند نه چون مرداروبدتر عصبانی میکنه.ازش بخواه بدون دادو بیدادو انکار ارومت کنه وبهت دلگرمی بده ومطمئنت کنه کسی توی زندگیش نیس.ازش بخواه وخواهش کن راستشو بگه.امتحان کن با پیامک.

2740