2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند روز پیش به شوهرم گفتم امروز جمعس ظرفا با تو دیدم دراز کشید رو زمین گفت آی حالم خوب نیست حس میکنم نزدیک پریودمه😐😐😐

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2740

خاطره خنده دار مث امروز مادرشوهرم هی میپرسه روز مادر کیه میگم فلان روز بعد یکم حرف میزنو اینا مثلا نمیخواد تابلو کنه یهو میگ اره من ظرف غدا ازین چندتایی ها چندتا دارما اگ نداشتم میخریدما هی فلان چیز نداشتم میخریدما پول میخواد هی اینارو میگه شاید واسه بعضیا خنده دار نباشه ولی من خندم میگیره این اینارو میگه منم بهش گفم من بت پول میدم چیزی لازم نداری نمیخرم باز تکرار میکنه ک یادم نره🤣😁

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی

من یه بار گفتم..یادم میفته آب میشم اصلا..رفته بودیم امامزاده با خانواده شوهرم،از شانس بد صبحی پریود شدم،فک میکردم نمیشه رفت داخل امامزاده..مادرشوهرمینا رفتن داخل من بیرون ایستادم،بعد یه آقایی اومد بهم گفت خانم میشه برین داخل خانوم منو صدا کنین،گفتم من عذر شرعی دارم نمیتونم برم تو،مرد بیچاره همینجوری مات زل زده بود بهم که این چه حرفی بود بهش زدم😮😮😮

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2706