2737
2734
عنوان

عمل واژینوپلاستی انجام دادم. تا حد مرگ درد کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 35799 بازدید | 292 پست
منم میخوام برم انجام بدم شوهرم میخواد ولی حاضرم به خاطرش هرچه قدر لازمه درد بکشم

امشب خدا رو شکر حالم خوبه. یعنی درد کلا رفته. جای خوب برو عمل کن تا مثل من نشی

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز
والا سزارین بهتره....ببخشید اینو میگم هم واژن مثل روزاولش تنگه هم افتادگی شلی نداره نیازی به عمل نیس ...

خوب سزارین برای مادر خیلی خیلی بهتره اما خوب اما و اگر برای بچه زیاد داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زایمان هم نداشتم ولی شوهرم تنگ تر میخواد

نعه!  با این عمل دیگه نباید باردار بشی چون کلا بهم میریزه. تو اصلا کاندید خوبی واسه این عمل نیستی. با لیزر این کارو کن. یا همین چیزهای گیاهی. مگه چند ساله ازدواج کردی؟ 

2731
اخه تنفس و درد چه ربطی به کلسیم داره.میشه بگید؟

من هم تا دیشب نشنیده بودم. دکتری که اومد بالا سرم شنیدم که به صورتم زد و گفت چی حس میکنی؟  گفتم گز گز .به پرستار گفت نفسش خیلی منقطعه و کوتاه. باعث شده تا افت کلسیم پیدا کنه

نعه!  با این عمل دیگه نباید باردار بشی چون کلا بهم میریزه. تو اصلا کاندید خوبی واسه این عمل نیس ...

۹ سال تقریبا

لیزر کردم کانال واژن خیلی خوب شد هم خودم هم شوهرم خیلی راضی هستیم ولی میخوام ورودیش تنگ تر باشه

شاید اصلا بچه نخوایم 

2740
۹ سال تقریبا لیزر کردم کانال واژن خیلی خوب شد هم خودم هم شوهرم خیلی راضی هستیم ولی میخوام ورودیش تن ...

ورودیش عمل زیبایی پرینه است. عمل سنگینی هم نیست. با این عمل فرق میکنه

من که دوتا زایمان سزارین. داشتم خدا راشکر خوب بود فقط 10روزاول مراقبت میخای بعدش راحته...

بله. خوب احتمال و درصد خطر برای بچه بیشتره وگرنه برای مادر خیلی سزارین بهتر و کم دردتره

اسی میشه از افتادگی رحم بیشتر بگی من حس میکنم این مشکل ودارم لطفا

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

امروز دیگه کلا درده افتاده و خوب یه کم محدودیت حرکتی دارم. به عنوان کسی که این عمل رو کرده واقعا توصیه میکنم به همه خانم هایی که لازم دارند اما حتما کلینیک خصوصی و با بیهوشی کامل این عمل رو انجام بدید و حتما پمپ درد یا مورغین یا مسکن مناسب از قبل هماهنگ کنید 

2706