2737
2734
عنوان

عمل واژینوپلاستی انجام دادم. تا حد مرگ درد کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 35801 بازدید | 292 پست
از عمل وحشت دارم خدایا کمکم کن کارم به عمل نرسه 5 تا بخیه زدم رولبم جونم در اومد😲😢😭

چی فک میکنی طبیعی خوبه ،بعضیا دوبرابر سزارین بخیه میخورن 😰

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف دیکلوفناک ۱۰۰هر۵،۶ساعت.زودتر نزار خونریزی روده میکنی.اگه شیاف ننیتونی قرص دیکلوفناک ۱۰۰بخور فوق ...

وای ک چقد این شیاف دیکلو فناک خوبه

پریود میشم میذارم انگار ن انگار دردی دارم

۱ساله کشفش کردم چقد این همه سال الکی درد کشیدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2742
خیلی ببخشید اینی ک میگم بی ادبیه، مارو از عطاری بخرید پودر کنید خیلی کم به دهانه واژن بمالید بی نهای ...

واقعا نتیجه میده نریم تقلبی بدن 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2738
افت کلسیم باعث گرفتگی و درد استخوان میشه؟ من یه تصادف کردم و بعدش 4 بار جراحی شدم بعد ازون جراحی ها ...

نمیدونم
من بعد زایمان اولم که سزارین هم بود یه دستم به شدت سرد بود و انگار لمس ضربان قلبم افت کرده بود و میخ استن ببرن منو آی سی یو دکترا به همراهم گفتن نذار بخوابه میره کما
صبح دکترم اومد گفت مگه قرص کلسیم نمیخوردی ؟؟ گفتم چرا خارجی میخوردم
گفت افت شدید کلسیم داشتی حالت بد. شده بود

چی فک میکنی طبیعی خوبه ،بعضیا دوبرابر سزارین بخیه میخورن 😰

من کلن۵تا بخیه خوردم با زایمان طبیعی،و اینکه گشادهم نشد

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
مازو🤔🤨بگیم مازو میخوایم چه قدر باید استفاده کنیم چ طوری خطر نداره

اصلا خطر نداره پودر کردی اندازه نصف بند انگشت روغن زیتون بمال ب پودرش ک پودر چسبیده شه ب روغن و بعد بمال فلان جا، بی نهایت تنگ میشه هااااا 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706