2726

دیروز این عمل رو با بی حسی کمر انجام دادم. به خاطر دو تا زایمان طبیعی هم افتادگی رحم داشتم. هم مثانه هم روده!!  هر جا خونده بودم میگفتن عملش درد معمولی داره. نمیدونستم ممکنه چنین دردی تحمل کنم. من آدم ترسویی در برابر درد نیستم. دو تا زایمان طبیعی هم به انتخاب خودم بود و برای سلامتی بچه ها خودم خواستم. اما نمیدونستم قراره با این درد کشنده روبرو بشم که کارم به افت شدید کلسیم منجر بشه و تهدید به مرگ بشم!  بعد از تزریق مورفین بود که درد افتاد و الان درد معمولی بخیه دارم. 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمیرم الهی 😢برات صلوات فرستادم عزیزم 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728

وای 😟

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏

پس چرا بچه های اینجا میگفتن درد نداره میم میخواستم انجام بدم خوب شد کنسلش کردم 

راستی با لیز چرا انجام ندادی

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

شیاف دیکلوفناک ۱۰۰هر۵،۶ساعت.زودتر نزار خونریزی روده میکنی.اگه شیاف ننیتونی قرص دیکلوفناک ۱۰۰بخور فوق العادههس برای درد.بازم روتین پزشکتو بپرس که دعوات نکنه.ولی فکر نمیکنم چیزی بگه.

افتادگی رحم وروده به خاطرزایمان طبیعی بود??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
پس چرا بچه های اینجا میگفتن درد نداره میم میخواستم انجام بدم خوب شد کنسلش کردم  راستی با لیز چ ...

بابا کار من از این حرف ها گذشته بود. خیلی داغون بودم

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز
2706