2733
2734
عنوان

عمل واژینوپلاستی انجام دادم. تا حد مرگ درد کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36066 بازدید | 292 پست
مامانم منم خیلی سال پیش عمل انجام داد خیلی سخت بود افتادگی و. پارگی و کیست و ...... داشت ۴ تا زایمان ...

افت کلسیم باعث گرفتگی و درد استخوان میشه؟ من یه تصادف کردم و بعدش 4 بار جراحی شدم بعد ازون جراحی ها افت کلسیم داشتم گ استخونام قفل میشه و دررررد داش بعد دکتر کم کم بهم کلسیم تزریق می‌کرد استخونام از قفلی درمیومد 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
هر کی مثانه یا رحمش افتادگی داشته باشه این عملو انجام میده؟؟ آخه اسم عمل به یه جای دیگه میخوره🤔🤔

مامان منم مشکل این خانوم و داشت و عمل کرد چند سال پیش چون به خاطر افتادگی و پارگی دائم عفونت میگرفت خود دکترش براش زیبایی هم عمل کرده بود بعد عمل گفت مامانم نخواسته بود ازش

طرف قرارداد گفت یک و نیم, کلینیک خصوصی سه و نیم. بیمارستان سازمان شوهرم فعلا که چیزی نگفتن

مامانم با تامین اجتماعی رایگان انجام داد، افتادگی رحم و مثانه و برداشتن کیست رحم

♥🤵👰♥ 💃آهاااای 📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
افتادگی مثانه رحم عمل زیبایی پس خاصبت این زایمان طبیعی کجاس هی ادمو تشویق میکنن

هیچ خاصیتی نداره..خدامیدونه چن تا بچه رو هم موقه زایمان پرستارای ناشی ناقص میکنن...اون مشکلاتی ک گفتی پیشکش...سز عالیه...ن دردی ن هیچی...

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
شیاف دیکلوفناک ۱۰۰هر۵،۶ساعت.زودتر نزار خونریزی روده میکنی.اگه شیاف ننیتونی قرص دیکلوفناک ۱۰۰بخور فوق ...

چون تا مقعد پیشروی کرده نمیتونستم شیاف بذارم اما آمپول مسکن هم اثری نداشت

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز