2733
2734
عنوان

عمل واژینوپلاستی انجام دادم. تا حد مرگ درد کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 35432 بازدید | 292 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ببخشید اینی ک میگم بی ادبیه، مازو از عطاری بخرید پودر کنید خیلی کم به دهانه واژن بمالید بی نهایت تنگ میشه (موقع رابطه) باید استفاده کنید و دیگه دنبال جراحی لازم نیس برید، یکم روغن زیتون ب پودر بمالید و استفاده کنید 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2738
دکتر باید مسکن قوی رو از اول میزد. اگر این کارو میکرد چنین خطری نبود

توی مطب بود یابیمارستان؟مگه چه اتفاقی افتاد که خطر مرگ بود؟خیبی پزشکا این عملو سرمایی توی مطب میکنن مریضم پامیسه میره

حتمن دکترش خوب نبوده.همونی هستین چه چندروز پیشم پرسیدین گفتین دکتر خواهرمم خوب نبود.؟کدوم شهر هستین؟

خیلی ببخشید اینی ک میگم بی ادبیه، مارو از عطاری بخرید پودر کنید خیلی کم به دهانه واژن بمالید بی نهای ...

چی رو از عطاری بخریم؟میشه اسمشو بگی؟پودره؟چطور استفاده کنیم ؟هرروز؟

اگه میشه برا رسیدن به آرزوهام برام یه صلوات بفرستین ممنونم😍😘

از عمل وحشت دارم خدایا کمکم کن کارم به عمل نرسه

5 تا بخیه زدم رولبم جونم در اومد😲😢😭

خدایِ خوبم سلام،ومن به عادت همیشگی ام، پر از حرفم برایت،حواست را کمی به من میدهی امشب!؟مرا ببخش که لبریز شده ام از شکایت؛برایِ روزگارِ مردمم؛که می بینم حالشان خوب نیستو کاری از دستم بر نمی آید،برایِ معصومیت هایی؛که بی رحمانه،قربانیِ رذالت می شوند،بچه که بودم دنیایت قشنگ تر بود،با دنیایت چه کردند؟!مهربانا؛تویِ دلت چه می گذرد؛وقتی این روزهایمان را می بینی؟!من به جایت بغض می کنم،من به جایت اشک می ریزم،فدایِ نگاه کردنت،تو فقط تماشا کن،خدا که گریه نمی کند!!خدا قوی تر از این حرف هاست!ما که خدا نیستیم،ما زود بغضمان می گیرد،ما زود کم می آوریم،خودت که می بینی!این گره هایِ کورفقط با دستانِ تو باز می شود!تمامِ دلخوشیِ این روزهایمان تویی،جز تو فریاد رسی نداریم!جانِ تمامِ پاکی ها؛می شود کمی بیشتر هوایمان را داشته باشی؟!‌از تو چه پنهان؛اوضاعمان هیچ جوره خوب نیست!
2706