2737
2734
عنوان

امروز بهم گفتن مادر خوبی نیستی و به بچت رسیدگی نمیکنی.

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 90 پست
مادرشی دیگه حالا دوتا دادم بزنی چی میشه منم دختر ۱سالو۹ماهشه از پوشک و شیر نگرفتمش

غذا میخوره؟وزنش خوبه؟چه غذاهایی بهش میدی؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی شما چند کیلوعه و چند وقتشه؟چه چیزایی بهش میدید بخوره؟شیر هم میخوره؟

١٧ماهش داره تموم ميشه ١٠ و نيم وزنشه البته بگم وزنش از نوزاديش مونده چون اون موقع خيلى خوب شير ميخورد و اضافه وزن داشت اما همين كه به غذا افتاد ديگه وزنش ثابت موند چون اصلا غذاخور نيست فقط عشق شير خشك داره 

هرچى بهش بدم نگه ميداره توى دهنش بعد ميريزه بيرون

٨ كمه بايد حداقل ١٠كيلو باشه ولى خب بچه اى كه غذا نميخوره رو نميشه مجبور كرد من و مامانم همه تلاشمو ...

اتفاقا باید مجبور کنین ی مدت

من یا سرنگ گاوی ب بچه م غذا میدادم پدرمو در آورد ولی خداروشکر نتیجه شو الان دارم میبینم

2728
اتفاقا باید مجبور کنین ی مدت من یا سرنگ گاوی ب بچه م غذا میدادم پدرمو در آورد ولی خداروشکر نتیجه شو ...

چجوری بهش بدم؟آخه دهنشو میبنده باز نمیکنه

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
2738

وای منم انقدر رو وزن بچه حساس بودم 

خودم و هلاک کردم 

همیشه هم لاغر بود 

الان نه سالش شده از همه هم سناش هم سرحال تره هم قدبلندتر 

اتقدر می خوره که نمی تونم جلوش و بگیرم 

بزرگ میشن درست میشن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چجوری بهش بدم؟آخه دهنشو میبنده باز نمیکنه

اگه باگوشی بازی میکنه وسطش گولش بزن حواسش پرت بازیه میخپره یاخاله بازی کن باهاش مثلا شام دعوتش کن یانها باهم بخورین  منم بچه هام شیرب شیرن داغونما اعصاب نذاشتن برام ولی خیلی خودمو کنترل میکنم

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
ميريزه بيرون قورت نميده 

بینیشو بگیر مجبور میشه برای نفس کشیدن غذا رو قورت بده

درسته آدم عذاب میکشه ناراحتیه بچه شو ببینه ولی بخدا بعدش ک رشدشو میبینی از خودت تشکر میکنی

من اگه اینکارارو نمیکردم دخترم از گرسنگی از بین میرفت

عزیزم. تجربه ایی که من دارم و بهت میگم. اینجوری نه بچه اذیت میشه نه شما عصبی

هر وقت آزمایش ادرار داره شب وقت خواب پوشاکش نکن. یه مشما بزار زیرش. مایعات زیاد بهش بده. پتو روش ننداز. وقتی هم ادرار کرد با یه چیزی جمع کن بریز تو ظرف ازمایش. من همیشه برای دخترم این کار رو میکردم. 

و برای جبران هنوز هم دیر نشده. ولی اول باید رو خودت کار کنی و ارامش خودتو حفظ کنی. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یه جایزه بگی مثلا اسباب بازی بزار کنارت بگو اگه همشو بخوری اینومیدم بهت

آخه حرفامونو نمیفهمه

ممنون والا پسر منم يك هفته بعد از واكسن يكسالگيش تب شديد كرد و بالا مياورد جورى شد كه ٧روز بيمارستا ...

جدی؟باشه مرسی عزیزم.خیالم راحت شد...وای اصلا بیمارستان بردن بچه رو دوس ندارم.پنج ماهگیش یه تجربه سخت دارم از بیمارستان بردنش.آخرشم بچه حالش بهتر شده بود بیمارستان ول نمیکردن میگفتن باید با آمبولانس ببریمش تهران مفید...نذاشتیم آوردیم خونه خوب خوب شده بود اصلا

2706