2737
2734

فک کنم درست میگن

من عااااااااشق دخترمم ولی چون زود باردار شدم دیگه نتونستم به دخترم رسیدگی کنم

بردمش دکتر گفت وزنش افتضاحه باید زودتر مراجعه میکردی.

دیروز خواستم برا آزمایش ازش ادرار بگیرم چون هنوز پوشک میشه بلد نبود ادرار کنه منم عصبی شدم و داد زدم و تمام وسایل رو ریختم بهم

از دیروز تا حالا خواهرم میگه همش دارم نفرینت میکنم که چرا این بچه رو انقدر اذیت میکنی و ترسوندیش

یک سال و نیمشه.نتونستم به تغذیه اش برسم فقط شیر با شیشه میخوره.

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

از دست من نه غذا میخوره نه دارو ولی از دست بقیه میخوره

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از حالا ب بعد تلافی کن حسابی بهش برس

خیلی ناراحتم خیلی عذاب وجدان دارم

خودت رو سرزنش نکن ، حتما مادر خوبی هستی ، ارامش داشته باش و در حد توانت به بچه برس ، از دلسوزها هم کمک بگیر فقط ، توی کار خونه و بچه!!! به جای اینکه نقدت کنند!

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

وای.

این چ کاریه ک میکنی😐

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2738
از دست من نه غذا میخوره نه دارو ولی از دست بقیه میخوره

معمولا پیش پدرمادر لوس میشن.پسر من اصلا نمیذاشت شوهرم موهاشو کوتاه کنه ولی تو آرایشگاه قشنگ آروم مینشست آرایشگر موهاشو کوتاه میکرد

باورم نمیشه تورو خدا الان براش جبران کنم بهش برس بچه ها گناهن بی دفاعن به جز ما کیو دارن😔

درسته خودمم دارم دق میکنم.که چرا انقدر کم صبرم

الان دارم نگاش میکنم که چقدر لاغر و نحیفه خیلی از خودم بدم میاد

2706