2737
2739
عنوان

امروز بهم گفتن مادر خوبی نیستی و به بچت رسیدگی نمیکنی.

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 90 پست
لان دومی رو.بارداری؟ سیب زمینی سرخ کن با کره سرخش کن میخوره صدرصد

آره سیب زمینی و کوکو میخوره

نه یه پسر پنج ماهه هم دارم

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دخترم یک سال و نیمشه.پسرم پنج ماه و نیم

حق داری سخته. آستانه تحملت اومده پایین. من دخترم ۵ ماهشه شبا دیگه کم میارم

از شوهرتم کمک بخواه. حتی اگر لازمه ما مشورت دکتر آرامبخش هم بخور

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2731
بخدا خیلی بغلش میکنم و قربون صدقه اش میرم ولی در عوض بعضی وقتا هم عصبی میشم و داد میزنم

وای میفهممت من پسر بزرگم هفت سالشه کلا از حاملگیم ولش کردم اصلا نمی تونم بهش برسم

واقعا شرایط سختیه ولی قوی باش به خودت روحیه بده 

کاش مامانت کمکت کنه بزرگه رو بیشتر اونا ببرن در طول روز برسن بهش 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
[QUOTE=120307846]۸ کیلوعه. . شیر زیاد میخوره یا کم ؟ بچه های شیر خشکی معمولا چاقن 

شیر پاستوریزه از این پلاستیکی ها بهش میدم

فقط شیر میخوره کلا

نمیتونم از شیر بگیرمش.عصبی میشه و جیغ میزنه

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
٨ كمه بايد حداقل ١٠كيلو باشه ولى خب بچه اى كه غذا نميخوره رو نميشه مجبور كرد من و مامانم همه تلاشمو ...

بچه ی شما چند کیلوعه و چند وقتشه؟چه چیزایی بهش میدید بخوره؟شیر هم میخوره؟

2740
شیر پاستوریزه از این پلاستیکی ها بهش میدم فقط شیر میخوره کلا نمیتونم از شیر بگیرمش.عصبی میشه و جیغ ...

نمیتونی شیر خشک بدی اگه غذا نمیخوره حداقل با شیر خشک وزنشو بالا ببر

به قول دكتر هلاكويى هيح ادمى با سرزنش بهتر نشده 

فقط عذاب وحدان باعث ميشه بازم اذيت بشه و روحيه برا بهترشدن نداشته باشه

چقدر سرزنشش كردين😑

عزيزم سما هم انسانى شما هم با دوتا بچه خسته شدى 

هيچى رو از دست ندادى هنوز

اگه ميتونى از بقيه و اطرافيانت بيشتر كمك بگير 

نه کمک ندارم.مشکلم اینه که نمیتونم مدام برم بیرون خرید کنم براش.چیزی هم که درست میکنم نمیخوره حرصم م ...

هیچ وقت از دست بچه به این کوچیکی حرصت نگیره، اون هیچ کدوم از کاراش عمدی نیست و تنها پناهش شمایی

به هر حال دو تا بچه کوچیک داری و هر چند خیلی سخته ولی باید به تمام نیازاشون برسی، هر چقدر لازمه خرید بری، هر چقدر لازمه تلاشت رو کنی از دستت غذا بخورن، به هر حال این روز ها گذراس ولی تاثیر مراقبت و توجه کم تو این دوره ممکنه دائمی باشه

ایشالا از این به بعد بیشتر مراقبی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
پسرت چجوریه ؟ اونم مشکل داره ؟ تو وزن یا نرماله؟ 

اون چون شیرخشک میخوره گفتن یه کم وزنش زیاده در حد یکی دو کیلو.اونم ۸ کیلوعه

خدا حفظش کنه.ببخشید میشه تاپیک آخر منو بخونی نظر بدی؟ممنون میشم

ممنون

والا پسر منم يك هفته بعد از واكسن يكسالگيش تب شديد كرد و بالا مياورد جورى شد كه ٧روز بيمارستان بستريش كرديم همه جور چكاپ كردن حتى مايع نخاع رو كشيدن خداروشكر هيچ مشكلى نداشت بعد از ٧-٨روز خوب شد خودش...

ممكنه بچه شمام به واكسن واكنش نشون داده و خوب بشه بعد چند روز

آره سیب زمینی و کوکو میخوره نه یه پسر پنج ماهه هم دارم

هرچی که میخوره براش درست کن خاگینه هم خوبه 

اگه چیزاییکه دوست داره بدی لازم نیست زیاد سرکله بزنی همین سیب زمینی سرخ کرده عالیه برا وزن گیریش

تخممرغ عالیه یه روز درمیون بده اگه نمیخوره تو خاگینه کوکو

من پسرم تخممرغ رو باعسل میخوره از بچگیش امتحان کن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706