2733
2734
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6783 بازدید | 385 پست

بزرگ ترین درسی که گرفتم ازخانواده شوهرم اینه که بهشون محبت نکنم عین خودشون بشم من رو سنگ کردن به خدا

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
باید صبر داشته باشی اینقدر تحمل کنی و با سیاست پیش بری و جوری وانمود کنی ک دوسشون داری و دوس داری با ...

الان فعلا نمیتونم حتی وانمود کنم.باید رو خودم کار کنم.

اما اگه این تنها راه حله.تمام تلاشمو میکنم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی اگه جلو شوهرمون از بد خانوادش نگیم تصور میکنه اونا چقدر خوبن که ازشون گلایه نمیکتم و چقدر بی غل وغش هستن درحالی که....

و حرفا وگلایه هایی که اونا میگن حتما بجاست و درست میگن...

الان بااین تفاسیر تکلیف چیه؟!

2728
انشاالله خدا جواب اینجور ادما رو بده . منم مادرشوهرم با سیاست ودورویی و دروغاش چنان اتیشی انداخته تو ...

خدا از خانواده شوهرت نگذره.

میفهممت کاملا.خدا کمکت کنه.به هممون کمک کنه به حق ایاک نعبد وایاک نستعین🙇‍♀️

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
اسی اگه جلو شوهرمون از بد خانوادش نگیم تصور میکنه اونا چقدر خوبن که ازشون گلایه نمیکتم و چقدر بی غل ...

شوهر من که همینطوره که میگی😥😥

نه فک نکنم این جور مدرک داشته باشه ولی من پارسال دوست پسر زنداداشم بهم پیام داده بود که البته یه سیم ...

اگه دوست پسرش رو میشناسید باهاش صحبت کنید و بهش بگید که بیاد بگه همه چی رو. یا پیام ها و تماس هاش رو ریکاوری کنید

2740
راست میگی؟؟؟نقطه مثبتیه؟ نمیدونستم.حالا که از دید تو نگاه میکنم میبینم واقعا همینطوره.باید برگردم ب ...

اره عزیزم یه باردیگه کل پیام هام رو بخون .همون پیام ک گفتم نقطه مثبته روهم دوباره بخون. شوهرت وقتی باتو دعوا میکنه ک چرا جواب دادی چرا دعوا کردی داداشم ازعمد اینکارو کرد ک توجواب بدی یعنی میدونه و احساس شکست میکنه وقتی اون موفق میشه و دعوا راه میفته . تو اگه با مدیریت کردن وسیاست جواب دادن و زبون ریختن اونو بازنده کنی و شوهرت پیروز بشه و احساس غرور کنه کم کم تو دل شوهرت جابازمیکنی

اسی اگه جلو شوهرمون از بد خانوادش نگیم تصور میکنه اونا چقدر خوبن که ازشون گلایه نمیکتم و چقدر بی غل ...

گلایه با بدی گفتن فرق داره ومن اینو تازه متوجه شدم . ما زن ها ازدیدخودمون داریم درددل میکنیم گلایه میکنیم پناه میبریم به شوهرمون اما از دید مردها اینطور نیست و از دید اونا ما باخانوادشون بدیم وداریم بدیشونو میگیم که اونا رو تخریب کنیم . باید با سیاست به شوهرامون انتقال بدیم اما نه همه چی رو بعضی چیزا ازدید مردا خیلی الکی و خاله زنک بازیه و باعث میشه دیدخوبی نسبت بهمون پیدانکنن. چیزای پیش پا افتاده رو باید خودت جواب بدی و گلیم خودتو از اب بکشی بیرون و مثل بچه ها نباشیم که 24ساعته جلو دفتر بودن اجازه فلانی اینکارو کارد اجازه فلانی اینو گفت . ما زن ها متاسفانه اینجوری میکنیم و خودمونو از چشم شوهر میندازیم و به چشم یه بچه یا یه خاله زنک بهمون نگاه میکنن. چیزای مهمتر رو با سیاست اینکه وقتی شوهر ببینه چقدر جلوش داریم باخانوادش خوب برخوردمیکنیم و فکرمیکنه دوسشون داریم و .... بگیم میخوام باهات درددل کنم یه موقع سوتفاهم نشه ها مثل یه دوست صمیمی میخوام حرفامو بهت بزنم اخه مگه من جزتو کی رو دارم که اینقدر بهم نزدیک باشه وحمایتم کنه زن وشوهر دوست و همدم همدیگه هستن یه سری حرفا رو ادم فقط به همدمش میتونه بگه و بعد خیلی اروم کاری که کردن رو بگو و بگو بهت گفتم چون اونا رو خانواده خودم میدونم و ازشون توقع نداشتم دلم گرفت وناراحت شدم

2706