2726
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6767 بازدید | 385 پست
آخه مثلا خیلی بهش میگم واسم طلا بگیر و نمیگیره میگه ندارم الان چند وقتی هست دارم رومخش کار میکنم واس ...

از مزیت های طلا واسه زن براش بگو . از اینکه چرا طلا واسه زن خوبه و واسه مرد حرامه. (دانشمندا تحقیق کردن و فهمیدن که طلا گرمه و مغز رو گرم میکنه و باعث میشه زن مهربونتر بشه ولی واسه مرد بده چون مغز مرد فکرکنم گرمه دقیق یادم نیست تو اینترنت تحقیق کن و براش بگو ) اینکه زینت زن هست و قشنگه و برات میپوشم و خبلی دوس دارم یه طلای جدید بخرم یا دوس دارم یه انگشتر یا النگو یا دستبند هرچی ک میخوای بگو . خودتو براش لوس کن دلبری کن . عکسای طلا مدلایی ک دوس داری جلوش تو گوشیت نگاه کن و ذوق کن چقدر قشنگه و ... تا بپرسه چیه و بهش نشون بده حتی نپرسید خودت بهش نشون بده بگو ببین چقدر قشنگه چقدر دلم میخواد یه دونه بخرم و...

دوستان تاحالا شده ان قد متنفر شید از خانواده شوهر که حتا نتونین قیافشون تحمل کنین

بله من یه مدت بخاطر بلاهایی که سرم اورده بودن و بی احترامی و دعواهایی ک با خودم و خانوادم کرده بودن انقدر حالم بد بود وازشون متنفر بودم که وقتی تو خیابون از دورهم میدیدمشون به مرز جنون میرسیدم حالت سکته بهم دست میداد وتاچندروز مریض و عصبی میشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها مادر شوهر من شوهرم و خیلی لوس میکنه.طوری که به خاطر این لوس کردناش شوهرم به سمتش کشیده میشه و ...

تمام لوس کردناشو یاد بگیر و تو پیش دستی کن و تو زودتر شوهرتو لوس کن و بعد کم کم بحث شغل دوم رو باهاش باز کن نه اینکه تو که وقت داری. با این جمله ک عزیزم (اسم شوهرت)جان میدونم تو خیلی زحمت میکشی و خسته میشی دلم میخواد بتونی خوب استراحت کنی ولی چکارکنیم زندگی سخته مجبوریم بیشتر تلاش کنیم واسه ایندمون واسه اینکه بهتر زندگی کنیم به جاهای بالاتری برسیم چون لیاقت تو بیشتر ازایناست و اینجوری مخشو بزن شاخ وبرگ بده 

از اون طرفم مادر شوهرم هی میگه بچه دار شید.منم حرص میخوام.آخه با کدوم پول

بگو اره مادرجون یا مامان جون هرچی صدا میزنی ،خیلی دوس داریم بچه دار بشیم منم خیلی دوس دارم زودتر مادر بشم و ازطرفی دوس دارم ارزوی شما رو زودتر براورده کنم و خوشحالتون کنم اما خب از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون شرایط مالیمون بهتر بشه خیلی بهتره راحتتر میتونیم بچه داری کنیم و لذت ببریم اینجوری باید غصه خرج ومخارج بخوریم و به مشکلاتمون اضافه میشه و (اسم شوهرت) براش یه فکر و غصه بوجود میاد. دلم میسوزه نگرانش میشم دلم میخواد با افتخار و بدون غصه واسه بچه مون پدری کنه و فقط لذت ببره. 

2728
دوستای خوبم من با همسرم ازدواج کردم داداشم با خواهر شوهرم خب بعد الان زنداداشم به داداشم خیانت کرده ...

اگه داداشت بتونه ثابت کنه بهشون مثلا کسی که خواهرشوهرت باهاش درارتباط بوده بیاد بگه و خوردشون کنه یا یه مدرک محکم دیگه مثل پیام یا تماس و...

ممنون میشم بگی.حتما انجام میدم ونتیجشو میگم.اگه نتیجه گرفتم به بقیه هم یاد میدم و ثوابشو واسه خوشبخت ...

خواهش میکنم. اون راهی که گفتم انجام بده ذکر روهم پیدا میکنم برات میفرستم دوتاشو کنارهم انجام بده

نازگل نبودی دلم یه ذره شده بود واست.هزار بار اومدم نگاه کردم ببینم اومدی😍😍😍 منم باید حواسمو جمع ...

ممنون مهربون . یه کم گرفتارم وقت نمیکنم زیاد بیام ولی تاجایی که بتونم سعی میکنم زود زود سربزنم😙😙😙😙

وای عجب جملاتی میگی نازگل.😍😍😍😍من خیلی حرف میزنم که خرش کنم ولی نمیشه.ولی جملات تو فکر کنم خیلی ت ...

ایشاالله موفق باشی حتما امتحان کن و طرز بیان خواسته هات رو تغییر بده . این روش حتما جواب میده البته ممکنه حتی چندماه زمان ببره و خیلی ریزریز تغییرکنه ولی تو ادامه بده حتما جواب میگیری

اگه داداشت بتونه ثابت کنه بهشون مثلا کسی که خواهرشوهرت باهاش درارتباط بوده بیاد بگه و خوردشون کنه یا ...

نه فک نکنم این جور مدرک داشته باشه ولی من پارسال دوست پسر زنداداشم بهم پیام داده بود که البته یه سیم به زنداداشم داده بود که بعد دوباره داده پسره من که پیام دادم اون جواب داد

یه کم گرفتارم زیاد وقت نمیکنم بیام گلم

ان شاء الله گرفتاریات حل بشن.

از وقتی باهات آشنا شدم هممممش دعات میکنم😘

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
خب این مزیت بزرگیه که شوهرت داداشش رو میشناسه و قصدش رومیدونه و به تو اعتراف میکنه . میتونی بااستفاد ...

راست میگی؟؟؟نقطه مثبتیه؟

نمیدونستم.حالا که از دید تو نگاه میکنم میبینم واقعا همینطوره.باید برگردم باز بخونم اون جوابتو.

یه دنیا ممنونم.

بازم بهم بگو چطور برخورد ورفتار کنم.

خدا الهی همه زندگیتو روشن و پراز خوشی کنه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
ایشاالله موفق باشی حتما امتحان کن و طرز بیان خواسته هات رو تغییر بده . این روش حتما جواب میده البته ...

چشم استاد😍😍😍

ممنون مهربون . یه کم گرفتارم وقت نمیکنم زیاد بیام ولی تاجایی که بتونم سعی میکنم زود زود سربزنم😙😙😙 ...

بزرگواری تو.

خدا گرفتاریو مشکلاتتو به واسطه خوبی که در حق ما میکنی رفع کنه.

بله من یه مدت بخاطر بلاهایی که سرم اورده بودن و بی احترامی و دعواهایی ک با خودم و خانوادم کرده بودن ...

من الان اینطوری ام.

چقدر ادما بی رحمن که با بدی هاشون انقدر حال وروان ادمو میریزن بهم.😢

2706