2737
2739
عنوان

چکار کنم پسرم به زور درس میخونه 😢

806 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من پسرم کلاس اوله مشق واملای هر شبش به زور من مینویسه باید کتاب دفتر و...بیارم 100بار صداش کنم تا بیاد بنویسه میگه الان نمیخام بنویسم یا لجبازی میکنه وتازه اونم وسطش20بار بلند میشه بره اب بخوره یا بره دستشویی خلاصه یکی صفحه 2ساعت طول میکشه تا بنویسه  اگه هم بهش نگم به خودش باشه نمینویسه چکار کنم صبحم که صداش میکنم بره مدرسه لجبازی میکنه خودشو بخواب میزنه بلند نمیشه من همش باید حرص بخورم که ازسرویس جا نمونه خیلی حرصم میده انگار میبینه حرص میخورم بیشتر لجبازی میکنه  

خدایا شکر 

اوخی منم از درس فراریم ذات درس همینه   

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول تشویقش کن و برا تکالیفی ک انجام میده جایزه بهش بده. خیلی تشویق کن. اگه دیدی فایده نداره ب مدیر مدرسه بگو باهاش صحبت کنه

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2731
2740

یه کاری کن خودش بشینه درسشو انجام بده، ببین به چی علاقه داره، مثلا بگو بشین مشقاتو تموم کن تا فلان کارتونو بذارم ببینی. یا درساتو انجام بده میخوایم بریم بیرون و ... طوری باشه که انجام دادن اون کار بستگی داشته باشه به انجام شدن درسش.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

سخت نگیردوران ابتدایی دوران یادگیریه باسخت گیری ازدرس زده میشه فقط بیشترازسه مرتبه هم تکرارنکن واسه مشقاش که بنویسه،سه باربافاصله بگواگه انجام ندادکتاب ودفترشوبگیراجازه نده بنویسه بامعلمش صحبت کن اون خیلی میتونه کمکت کنه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤