2737
2739
عنوان

چکار کنم پسرم به زور درس میخونه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 20 پست

خواهرزاده منم اوایل اینجوری بودش.یعنی خون به جیگر مامانش میکرد تا بشینه مشقش بنویسه ولی وقتی مینشست تا تمومش نمیکرد پا نمیشد.یه سری که باز حرص داد مامانشو،خواهرم گفتش امشب بهت شام نمیدم  (اتفاقا غذای مورد علاقه شم بود).نشست قشنگ همه رو نوشت بعد ازاونم خیلی بهتر شد  حالا شکمو هم نیستا،ولی تهدید جواب داد قربونش بشم  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
یه کاری کن خودش بشینه درسشو انجام بده، ببین به چی علاقه داره، مثلا بگو بشین مشقاتو تموم کن تا فلان ک ...

عین همینکارو کردم فاییده نداشته فوقش 1خط مینویسه دوباره دنبال شیطنت خودشه

خدایا شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثر پسر بچه ها درس خوندنشون این شکلیه،به زور میخونند،شاید شما با درس خوندن خودتون مقایسه میکنید&nbs ...

چرا اتفاقا خیلی سخت گیره ولی میگم کلا سنگین کاره اصلا فرض نیست

خدایا شکر 
2731
عین همینکارو کردم فاییده نداشته فوقش 1خط مینویسه دوباره دنبال شیطنت خودشه

با چیزی تحریکش کن که نتونه در مقابلش دوام بیاره. مثلا یه خوراکی که دوست داشته باشه. بهش بگو یک ساعت دیگه میخوایم فلان خوراکیو بخریم، اگر مشقات مونده باشی محروم میشی. بعدش هم سر تایم مقرر خوراکیو بیارید و خودتون بخورید، تا مشقش تموم نشده بهش ندید. گاهی باید اینطوری تهدید کرد... البته بگم، من خودم دلم نمیاد این کارو بکنم ...

ضمن اینکه طوری رفتار نکنید که فکر کنه درس خوندن یا نخوندنش به شما آسیب میزنه، یا چیزی به شما اضافه میکنه. باید یاد بگیره که درس خوندن فقط و فقط به نفع خودشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خوب اگه سخت گیر هست یه روز بهش بگو من فقط یکبار بهت میگم بنویس ،نوشت که هیچ ،ننوشت بدون تکلیف بفرست ...

دقیقا به همین نتیجه رسیدم😀وهمینکارو باید یبار شده انجام بدم

خدایا شکر