2733
2734
عنوان

Pco ...

84 بازدید | 17 پست

خانما من قبل زایمانم سروقت همیشه پری میشدم و منظم بودم ولی از یکسال و نیمی پسرم بهم ریخت و میشد حتی ۵۰ یا ۵۵ روزه الان که دو سالشه رفتم سونو گفت هردو تخمدان کیست ریز داره و pco هیت دکتر بهم دوفاستونشبی ۲تا و متفورمین روزی ۲تا دادا واسه ۳ماه

ینی اینا رو بخورم خوب میشم ؟ به مصرف دارو پریودم منظم میشه؟؟

چرا بعد ۲۶ سال یهو اینجوری شدم😔

خانما کمک بدجور استرس گرفتم😭😭😭

بچه داری خب برا چی استرس اون کس استرس داشته باشه که این درد بی درمون روداره وبچه دارنمیشه.تو رازیانه بخور هر روز هورمونات بیاد سرجاش همین اون داروها برا نازایی که می خورن هورمونا کارکنن توچرا دارو بخوری

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو هفته پیش تو نظریه سونو نوشته بود pco

نشون دکتر دادم گفت مشکلی نداری اون کیست های ریز که نوشته شدن تو سونو.. همون فولیکولای رشد کرده هستن اخه ۱۶پریودم بود الان اینجوری می نویسن که زیاد پیشگیری نکنن خانوما😐..هیچی برام ننوشت..یا دکترم زیاد خوش بین بوده یا واقعا چیزی نبوده.

مهربونا میشه یه صلوات مهمونم کنین❤..خیلی محتاج دعاتونم😔
2728
بچه داری خب برا چی استرس اون کس استرس داشته باشه که این درد بی درمون روداره وبچه دارنمیشه.تو رازیانه ...

ینی شما میگی نیاز به دارو ندارم؟؟

اره از امروز هم دارو گیاهی و رازیانه اینا شروع کردم

واسه بچه دار شدن مشکلی پیش نمیاد اگه دارو نخورم؟؟؟ 

من دو هفته پیش تو نظریه سونو نوشته بود pco نشون دکتر دادم گفت مشکلی نداری اون کیست های ریز که نوشته ...

شما هم عقب میندازی؟؟ من نمیدونم انقد استرس گرفتم که دکترم گفت اگه بچه میخای اقدام کن شاید زود حامله شی شاید دیر نمیدونم چ کنم هم بچه میخام هم اینکه الان زوده حداقل یکی دو سال دیگه ولی نمیدونم چ کنم

شما هم دارو میخوری؟؟ بچت چند سالشه؟  تو فکر بعدی نیستی؟

بچم4سالشہ

تواقدام ھست توکلم بخداست

باقرص تخمک دارم اما نمیترکہ بایدآمپول بزنم وگرنہ کیست میشہ ھمیشہ ام ک نمیشہ آمپول زد

قرصاتو ب موقع بخور وگرنہ کیست درمیاری

من کیست 7سانت داشتم

2738
بچم4سالشہ تواقدام ھست توکلم بخداست باقرص تخمک دارم اما نمیترکہ بایدآمپول بزنم وگرنہ کیست میشہ ھمیش ...

ینی الان چند ساله pco داری؟

این قرصا که گفتمم تا حالا خوردی؟

شرمنده انقد ازتون سوال میپرسم

مگه اینایی که داریم کیست ریز نیستن؟ کیست بوجود نیاد ینی چی؟؟

الان چهار ماهه که می دونم پی سی او هستم پریودام نامنظم بود  ولی پیگیر نبودم 

ببین من می‌خواستم به بارداری اقدام کنم رفتم سونو بهم گفتش که pcoc ھستی و همین باعث شده یکی از فولیکول رشد کنه و به موقع نترکہ و تبدیل به کیست بشه ۷ سانتی

پی سی او علاوه بر کیست های ریزی که وجود داره اگه فولیکول داشته باشی( همون چیزی که باعث میشه آدم باردار شه) باعث میشه نترکه و بزرگ بشه و تبدیل به کیست بشه

متفورمین عالیه

شما هم عقب میندازی؟؟ من نمیدونم انقد استرس گرفتم که دکترم گفت اگه بچه میخای اقدام کن شاید زود حامله ...

من کلا بچه ندارم.. نه عقب نمی اندازم شاید در حد دو سه روز که اونم فک کنم طبیعی باشه فقط پریودام طولانیه که به خاطر آیودیمه.

دکتر به من که گفت ایودی رو دراوردی حامله میشی زود نگران نباش..باز نمی دونم شاید دکتر من خیلی خوشبین تشریف دارن..چون فعلا بچه نمی خوام دیگه دکتر دیگه ای هم نرفتم

شما هم عقب میندازی؟؟ من نمیدونم انقد استرس گرفتم که دکترم گفت اگه بچه میخای اقدام کن شاید زود حامله ...

تو مگه چند روز عقب میندازی؟

2706