2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همون آّب لیمو و سرکه خرابش کرده- چون خود کلم و کاهو بعداز یه مدت هم که تو یخچال بمونن آب میندازن-
به نظر من ماست چکیده و مایونز کافیه آب لیمو هم یه کم خواستی بریز اما دیگه سرکه و آّبغوره اینا نریز
CafeMom Tickers
2738
وقتی مواد رو خرد کردی و مخلوط کردی- ماست چکیده و سس مایونز رو با هم مخلوط کن یه قاشق آب لیمو بزن و نمک و فلفل و پودر آویشن اگه خواستی- بعد کم کم سس رو به موادت اضافه کن خودت متوجه میشی مقدارش چقدر باشه کافیه- طوری که مواد بهم بچسبه- بعدم که توی ظرفت یه کاغذ آلومینیوم بزار و فرم ظرفو بهش بده و مواد رو بریز توش روشو ببند و بزار تو یخچال تا خودشو بگیره
CafeMom Tickers
من برای تولد شوهرم شب قبلش درست کردم- اندازه همین قالب کیک یه شیشه کوچیک مایونز و یه لیوان بزرگ ماست چکیده- بریز اگه حس کردی کمه بازم خودت اضافه کن سعی کن ماست چکیدت بیشتر باشه چون مایونز زیاد خیلی سنگین میکنه سالادو- روشو با گردو و کشمش و گوجه گیلاسی میتونی تزئین کنی
CafeMom Tickers
2706