1608
1609

سلام عزیزم میشه ازتون سوال بپرسم

میشه برام از خدا بخواین ک ب حاجتم برسم و اون خبری ک میخامو بشنوم؟؟اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاا... همه حاجت روا بشن😘😍آمین...

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

عزیزم دقیقش 17 روز بعد از انتقال معلوم میشه

من بسیار دیدم زودتر رفتم منفی شده ولی بعد که مجدد رفتن مثبت شده

حتی یه خانومت بود پریود شد ولی دکتر بهش گفت بازم برو آز بده ،رفت و مثبت شد.دکتر گفت دوتا بودن یکیش دفع شده یکیش گرفته

من قراره بزودی مامان بشم   ....مهربونم اگه میشه یه صلوات واسه مادرشدنم بفرست.
1522

قیمتاش چجوریه من برا تعیین جنسیت میخام دختر دارم پسرم میخام

میشه برام از خدا بخواین ک ب حاجتم برسم و اون خبری ک میخامو بشنوم؟؟اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاا... همه حاجت روا بشن😘😍آمین...

14روز بعد برو به تاریخ پریودت کاری نداشته باش ان شاءالله مامانی

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊
حدود 10تومن میشه

بد اگ دفعه اول نگرفت بازم انتقال میدن یا دوباره باید هزینه کنیم

بد اگ دفعه اول نگرفت بازم انتقال میدن یا دوباره باید هزینه کنیم

اگه بازم جنین تو فریز داشته باشی حدود 500میگیرن دوباره انتقال میدن واست بجز داروها البته

ببین تو مراکز دولتی هزینه تخمک گیری و ایجاد جنین حدود 1800 میشه ،هزینه انتقال بدون بیهوشی 500 میشه و به تعداد جنین ایجاد شده هم بستگی داره هر چی بیشتر هزینه اش هم بیشتر و دیگه بقیه اش داروهاست که نسبت به بدن هر شخص کم و زیاد داره ،بعضیها ممکنه همون ماه اول بدنشون به دارو خوب جواب بده و بزن انتقال بدن ،بعضیها ممکنه دارو روشون جواب نده و چندماه هی کنسل بشن ،که این متاسفانه هزینه بیشتری را ایجاد میکنه.

اگه برای تعیین جنسیت میخوای میتونی جنین های پسر را نگه داری و دخترها را اهدا کنی ،500بهت تخفیف میخوره چون اهدا کردی

8
اگه بازم جنین تو فریز داشته باشی حدود 500میگیرن دوباره انتقال میدن واست بجز داروها البته ببین تو مر ...

اهان ممنون ک توضیح دادین...تخمک کشی خیلی درد داره؟؟انتقال چی؟

اهان ممنون ک توضیح دادین...تخمک کشی خیلی درد داره؟؟انتقال چی؟

خواهش میکنم.نمیدونم گلم من خودم انجام ندادم ،تو یه گروه عضوم از از این حرفا خیلی میزنن اطلاعات منم بالا رفته.

از صحبت هاشون شنیدم تخمک کشی یکم درد داره ولی انتقال نه