2733
2739
عنوان

قرعه کشی برنده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2060 بازدید | 45 پست
برا من هم همین پیام اومد  چون قبلا از دوستام 1000 بار کلاه برداری شده زنگ زدم يه خانم جواب داد ...

نگو سکته میکنما اخه امروز زنگ زدم گفت کالات از۲۲ام ارسال شده کد رهگیری داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره ۴۵۰تومن

چی بگم والا،یا یه اتوی اشغال برات میفرستن یا کلا هیچی برات نمیفرستن

امیدوارم اشتباه شده باشه و کلاه بردار نباشن ولی این سیستم پیام ها همشون کلاه بردارین

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
اره ۴۵۰تومن

ساده.. میگفتی کالا هروقت به دستم رسید و سالم بود پول رو دم در تحویل میدم.. منم ۴تا عدد الکی به تو بگم و بگم کد رهگیریه از کجا میفهمی.. جای تو بودم به پلیس زنگ میزدم

2740

دقیقا همینم واسه من اومد منتهی کدش فرق داشت زنگ زدم یه خانوم چنان با شوق می‌گفت تبریک میگم خانوم فلانی گفتم چیشده گفت ماشین برنده شدین ده تا شماره بود شما هم نفر دهم هستید فقط باید شما پونصد وسی هزار واریز کنیدظرف ۲۴ساعت اینده کارت ماشین اومده در خونه تون منم گفتم چشم اجازه بده با برادران فتا یه مشورتی بکنم خودش از تک وتا ننداخت گفت خانوم ما شماره ثابت هستیم و...خلاصه گفتم بابت چی هست گفت کارکرد خوب خططون خدا گواهه خط هم واسه شوهرم بود دقیقا به دو روز نمیشد فعال کرده بود زنگ زدم پلیس فتا گفت پول که نریختی گفتم جناب من سهام عدالتم شامل حالم نشده اینو باور کنم گفت کلاهبردار هستن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
به عکسی که فرستادم نگاه کن برای شما هم ازاین پیام ها اومد؟ توروخدا بیشتر بگو تاسکته نکردم

اره بخدا دقیقا همین بود فقط کدش فرق داشت دروغ میگن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

من ک عمرا این جور پیاما اعتماد کنم نمیدونم چطوری هنوز بعضیا اعتماد میکنن

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706