2703
2553
عنوان

قرعه کشی برنده شدم

2044 بازدید | 45 پست

صبح ۲۲ام یه پیام برام اومد که کدت اینه بعدش به این شماره زنگ بزن خلاصه زنگ زدمو یه زنه بهم گفت .۱. تبلت برنده شدی یه .۲. بن تخفیف خرید اتوی لباس یا قابلمه بهت میدیم که حتماباید یا قابلمه یا اتو رو بخری ۳.روز جمعه قرعه کشی شرکت داده شدی که ماشبن و لوازم خونه میدن و هیچ قرعه ی پوچی نداره . 

من همون روز اتوی لباس که بن تخفیف داشت خریدم ۴۵۰تومن بعدش امروز دوباره زنگ زدم گفتن بسته پستیت توراهه اینم کدرهگیری

بنظرتون واقعیت داره؟

اخه دل تو دلم نیست تا تبلت ازراه برسه و روز جمعه شاید توقرعه کشی ماشین برنده شم

قرعه کشی کجا؟؟؟؟خیلی کلاه برداری میشه اینروزا حواست و جمع کن

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
تو بع عکسی که فرستادم نگاه کن

عزیزم پولی هم براشون واریز کردی برای اتو؟کلاه برداریه فکر کنم،ازین اس ها برا مام زیاد میاد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
عزیزم دروغ میگن واسه منم زنگ زدن زنگ زدم پلیس فتا گفت کلاه بردار هستن

به عکسی که فرستادم نگاه کن برای شما هم ازاین پیام ها اومد؟

توروخدا بیشتر بگو تاسکته نکردم

به عکسی که فرستادم نگاه کن برای شما هم ازاین پیام ها اومد؟ توروخدا بیشتر بگو تاسکته نکردم

چقدر پول دادی؟شماره کارتی چیزی هم دادی بهشون؟

2706