2733
2734
دوستان عزیز ی که گفتید نماز می‌خونید میشه به منم بگین چجوری خودتونو به نماز خواندن عادت دادین منم خی ...

صدای اذان رو که میشنوی از جات پاشو 

هر چند تنبلیت بشه ...

کم کم واست عادت میشه......

به احساس حضور قلب تو نمازم حساس نباش 

ایت الله بهجت میگن خود فعل نماز اول وقت حضور قلبه و اثار و برکات زیادی داره.....

در اخر بهت توصیه میکنم داعما به خودت تلقین کن.....

تلقین تو امور معنوی خیلی راهگشاست........

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
نه شروع نکردم😕 نمیدونم چیکار کنم ذهنم بددرگیره این مسئله هاست 

تو نت سرچ کن چگونه یک نمازخوب بخوانیم از حاج آقا پناهیان.

باور می کنی نصف بیشتر این حالت به خاطر شیطونه مثلا بهت میگه تو که تو نمازت حضورقلب نداری،همش حواست پرته،تو فارسی چرا عربی میگی و...تا تو نماز نخونی و در برابر خدا که بزرگ ترین محبوبه سجده نکنی؟؟؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بریدیک سرچ بکنید برای تک تک اعمال توی نماز یک دلیل محکم پزشکی و علمی پیداشده که چقدنماز برای بدم مفیده....ببین یک دوست یا همسایه یک چیزی به ادم میده یک هدیه یا یک کاسه آش،بهش دستت دردنکنه خشک و خالی نمیگیم...همین نعمتهایی که به ظاهربرامون عادی شده یک تشکر نمیخوادواقعا؟هرکدومشو نداشتیم چی میشد؟حتی پوست اضافه ی پشت پلک...یاقرارگرفتن ه هرعضو درجای مناسبه خودش...خیلیاآرزوی یک چشم بینا/یک پا واسه راه رفتنو دارن...بااون حالشون نمازشونم ترک نمیشه/

کافیه یکمی فکرکنیم.فقط یکم

الهی و ربی من لی غیرک
2731
عزیز دلم باید با حضور قلب بخونی حتما نمیخواد برای اولین بار کلی خودتو اذیت کنی و اول وقت بخونی و بعد ...

حضور قلب خیییلی سخته........

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

خانوما چن دقیقه قبل اذان وضو بگیرین بعد ک اذان تموم شد دیگه شروع کنین ب نمازخوندن.

من خودم وقتایی ک ازقبل وضو دارم حس بهتری دارم و‌نمازم رو اول وقت می خونم وقتی وضو ندارم با تأخیر چندین دقیقه ای شروع می کنم متأسفانه،توجه داشته باشین ک برای نماز صبح این جوری نیس وحدود ۱۰دقیقه بعد اذان نماز بخونین تا داخل بشه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

میدونستید لحظه ی اذان درهرشهر یک نیروی خاص و مثبت از زمین منعکس میشه که هرکس سربه سجده بزارحتما اونو دریافت میکنه؟بیدارشدن برای نمازصبح از کلی سکته و بیماری جلوگیری میکنه؟

نمازکه میخونی انگار هویت داری مثل فرق بچه ای که پدرمادر نداره و گمشون کرده با بچه ای که پدرمادرش همراهشن...این حس نیازه ماست وگرن خدا از نماز خوندنه ما بی نیازه دقیقا شبیه س نیاز ه هرکس به وجود یک والد...

الهی و ربی من لی غیرک
حضور قلب خیییلی سخته........

اره عزیزم باید تفکر.کنی راجبش سخنرانی گوش بده یه تحول ایجاد کن یه تغییر بده چی بهتر از وجود عطر خدا تو زندگی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
من دراصل قضیه مشکل دارم عزیزم  ینی دراصل دین

خب برو دنبالش،نری دنبالش ول معطلی.

یا می رسی ب دین و عاشقش میشی یا نمیرسی اگه نرسیدی ب دین تو دل خودت نگهش دار و بر علیه دین تبلیغ نکن در این صورت کسی دستگیر و اعدامت نمی کنه.ولی از راهش برو دنبالش منبعت بی بی سی و سی ان ان نباشه😄

اونایی هم ک کاهل نمازن ذکر یالطیف رو زیاد بگن.

خب برو دنبالش،نری دنبالش ول معطلی. یا می رسی ب دین و عاشقش میشی یا نمیرسی اگه نرسیدی ب دین تو دل خو ...

😂😂😂

کلا اعتقادات خاص خودمو دارم دنبالش رفتم تاحدی ونتیجه هایی گرفتم وهیچوقتم اعتقاداتم وجایی تبلیغ نمیکنم مگه اینکه ازم بپرسن وهیچوقتم به اعتقادات هیچکس توهین نمیکنم چون اعتقادوباور هرکس واسه خودش باارزشه

😇

[QUOTE=119728519]😂😂😂 کلا اعتقادات خاص خودمو دارم دنبالش رفتم تاحدی ونتیجه هایی گرفتم وهیچوقتم اعتقاداتم وجایی تبل ...[/QUباباشی

منابعت چی بود ک منم استفاده کنم؟چون من خودمم تو همین مسیرم ک بفهمم حق چیه،دین اسلام دقیقا چ جوریاس و...🙈تا این جایی ک رفتم واقعا شیفته ام کرده😍

2706