2737
2739
اره عزیزم باید تفکر.کنی راجبش سخنرانی گوش بده یه تحول ایجاد کن یه تغییر بده چی بهتر از وجود عطر خدا ...

بله درسته ولی صرف تفکر در معانی جمله هایی که تو نماز میخونیم حضور قلب نیست....

حضور قلب چیزی بسیییار فراتر از تفکره..

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
[QUOTE=119728519]😂😂😂 کلا اعتقادات خاص خودمو دارم دنبالش رفتم تاحدی ونتیجه هایی گرفتم وهیچوقتم اعت ...

من حرفمو به هرکی گفتم نتونست منو قانع کنه منبع خوبی میدونید که منو هم شیفته کنه بهم معرفی کنید چون واقعا منم انچنان اطلاعی ندارم 

😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته ولی صرف تفکر در معانی جمله هایی که تو نماز میخونیم حضور قلب نیست.... حضور قلب چیزی بسیییا ...

درسته عزیزم ولی اگه همین ذره توی وجود ادم بره و باعث بشه ادم نماز بخونه به خدافکر کنه و ذکر خدا بگه به نظرت کافی نیست 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
من حرفمو به هرکی گفتم نتونست منو قانع کنه منبع خوبی میدونید که منو هم شیفته کنه بهم معرفی کنید چون و ...

من از کتابای اندیشه های بنیادین شروع کردم یعنی از قدم اول ک اصلا ببینم این ک این مسیرو پیش برم امکان پذیر هس یا نه؟فعلا فقط ۶تا کتاب خوندم (ولی الان تو رخت خوابم و‌بقیه خوابیدن نمیشه برقو روشن کنم🙈)فردا اسم کامل با مولف هاشون رو برات میگم.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
من از کتابای اندیشه های بنیادین شروع کردم یعنی از قدم اول ک اصلا ببینم این ک این مسیرو پیش برم امکان ...

باش عزیزم ممنونم ازشما 

من فقط اینو نمیتونم بپذیرم که ما ایرانی هستیم مااصالت خودمونو داریم مادین خودمونو داشتیم ایرانیا بسیار ادمای اصیل ومتمدنی بودن وحجاب هم داشتن ینی حساوپوششون خوب بوده 

من دوسدارم اصالت و تمدن خود ایرانی آریایی روداشته باشم 

چرا باید عرب به ماحمله کنه ودینشون روبه کشور ماتحمیل کنه من دین عربی نمیخوام من اصالت خودمومیخوام افتخارم آریایی بودنمه

اگه کتابی میشناسین دراین مورد منو هدایت کنه معرفی کنین خیلی ممنونتون میشم

😇
2738
درسته عزیزم ولی اگه همین ذره توی وجود ادم بره و باعث بشه ادم نماز بخونه به خدافکر کنه و ذکر خدا بگه ...

به نظرم لازمه ولی کافی نیست.......

روح‌ انسان تجلی روح خداست.....

میتونه اندازه کل هستی گسترش پیدا کنه......

البته من به شخصه مااال این حرفا نیستم....

ولی باید تلاش کرد...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
به نظرم لازمه ولی کافی نیست....... روح‌ انسان تجلی روح خداست..... میتونه اندازه کل هستی گسترش پیدا ...

قطعا موافقم باهات گلم❤❤❤❤❤

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
باش عزیزم ممنونم ازشما  من فقط اینو نمیتونم بپذیرم که ما ایرانی هستیم مااصالت خودمونو داریم ما ...

اگه تو تاریخ مطالعه ای داشته باشی میفهمی ایرانیا با زور شمشیر اسلام رو نپذیرفتن.......