2737
2734
عنوان

مادرشوهر

213 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها 

من هماتوم پشت جفت دارم و جنینم تو ساک دیده نشده هنوز

دکتر بهم استراحت مطلق داده 

حالا من یه هفته بود نرفتم خونه مادرشوهرم

چون بیشتر باید دراز باشم اونجا هم راحت نیستم زیاد ک برم دراز بکشم و توالت فرنگی نیست ک استفاده کنم

حالا امشب رفتم اونجا قشنگ مشخص بود همه دلخورن تا رسیدم کم‌پیدایی نیستی 

کجایی ؟

ب مادرشوهرم هرسری میگم دکترم استراحت مطلق داده اصلا توجه نمی کنه انگار من دارم حرف بیخودی می زنم میگه نرو سونو ول کن باباااااااا

زمان ما مگه این چیزا بود 

خب منم ناراحت میشم چرا شرایط منو درک نمی کنن من چیکار کنم

اصلا بارداریمم نمی خواستم بهشون بگم اما انقدر رفت و امدای ما زیاده و واسمون برنامه می چینن سر ی قضیه ای ناچار شدم بگم

حالا بگین شما جای من بودین چیکار می کردین

ناراحت نمی شدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید باشوهرت حرف بزنی که بهشون بگه

حتی اگر لازمه بهشون بگه مثلا شما خونریزی داری 

حتی باید دراز کش غذابخوری

😞خیلی بده کاش شرایط ماها طوری بود ک با دعوت خونه مادرشوهر میرفتیم

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)
2728
نه خب حتمامهمی براشون فککن مامان خودت ا ن حرفوزده ول کن توروخدا

عزیزم خب درسته حرفت 

من به مامانم بگم شرایطمو درک می کنه

ولی خوب من چندبار باید شرایطمو توضیح بدم براشون ک درکم کنن؟ حتی خونه ی مامانمم نمی رم 

حتی امروز می گفت پس کارمند بودی چیکار می کردی 

والا کارمند بهتره 

ی جوری برخورد می کنه با من انگار که اصلا اهمیتی نداره و اینا من دارم چرت و پرت میگم یا کار بیخود می کنم میرم سونوگرافی 

هماتوم رو استراحت نکنی و نری سونوگرافی پیگیریش نکنی خطرناکه ب خونریزی می افتی و ... 

2740
عزیزم خب درسته حرفت  من به مامانم بگم شرایطمو درک می کنه ولی خوب من چندبار باید شرایطمو توضیح ...

بعضیا کلا این چیزارو نمیفهمن همش میگن قدیما قدیما . لبخندبزن بگو من دارم براتون نوه میارم تشویقم کنین مراقبش باشم وقتی وکتر ی حرفیو میزنه من نمیتونم روحزفش حرف بزنم شرایطم خطرناکه

بهش قاطع بگو دکترم استراحت مطلق داده قبلنم چندبار گفتم باید همش استراحت کنم شمام اگه میخواین مارو ببینین خودتون تشیف بیارین

عزیزم الان بچت مهمه الان خودت مهمی 

خدای نکرد چیزی بشه مادرشوهرت میاد از غصه های تو کم کنه؟ 

ب شوهرتم بگو حالیشون کنه 

مادرشوهر منم فک نکنم هرگز ارضا بشه

دیگه چقد برم خونشون 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
شما هم همین مشکلو دارید؟ چی بهشون می گین؟

من موقع کنکورم دیوانم گرده بودن 

هیچی میکفتم درس دارم تحمل کنین 

اونام هرگز بیخیال نمیشذن خخخ 

ولی تو جدی بگیر وضعیتت خاصه 

رفتی هم برو اتاق دراز بکش 

من که رفتم خونشون تو همون حال جلوی تلوزیون دراز کشیدم 

همینه که هست 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
من موقع کنکورم دیوانم گرده بودن  هیچی میکفتم درس دارم تحمل کنین  اونام هرگز بیخیال نمیشذ ...

می ترسم برم دراز بکشم کلی حرف بزنن ک حالا داره چیکار می کنه مگه شاخ غول شکسته و فلان و ...

می ترسم برم دراز بکشم کلی حرف بزنن ک حالا داره چیکار می کنه مگه شاخ غول شکسته و فلان و ...

از حرفاشون نترس فقط به فکر بچت باش 

2706