2733
2739

اینکه ازهرپستی یا هرتاپیکی خوشتون نیومد فارغ ازینکه حرف حقی میزنه یا ناحق ، میتونین به راحتی گزارش بزنین براش

اگه برای تاپیکش بزنین ک خیلی راحت تاپیکش میترکه

واگرم واسه یه کاربری زیاد گزارش بخوره ک به راحتی کاربریش میترکه

بدون اینکه کسی بررسی کنه طرف به حق بوده یا ناحق

اصلا مگه مهمه ک حقه یا ناحق؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه ک شما خوشتون نمیاد

پس باید ازیصحنه روزگار محو بشه

دروغ میگم؟؟؟😕😕😕

تا اکتشافات بعدی خدانگهدار😊😊😊✋✋✋

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان برا خودت گزارش بزنيم؟😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

با اینکه قدیمی بود کشفت ولی راست بودش

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

😂😂😂😂😂

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

پس بهتره اینوهم به اکتشافتون اضافه کنید که باگزارش یک نفر تاپیک یاکاربری نمیترکه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

😳😳🤔🤔💣💣💣🤪

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
الان برا خودت گزارش بزنيم؟😁

دوتا کاربری دیگه ام ک تو این چندروز ترکید شمام بزن سومیشو بترکون😢😢😢

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
2706