2733
2734

اینکه ازهرپستی یا هرتاپیکی خوشتون نیومد فارغ ازینکه حرف حقی میزنه یا ناحق ، میتونین به راحتی گزارش بزنین براش

اگه برای تاپیکش بزنین ک خیلی راحت تاپیکش میترکه

واگرم واسه یه کاربری زیاد گزارش بخوره ک به راحتی کاربریش میترکه

بدون اینکه کسی بررسی کنه طرف به حق بوده یا ناحق

اصلا مگه مهمه ک حقه یا ناحق؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه ک شما خوشتون نمیاد

پس باید ازیصحنه روزگار محو بشه

دروغ میگم؟؟؟😕😕😕

تا اکتشافات بعدی خدانگهدار😊😊😊✋✋✋

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان برا خودت گزارش بزنيم؟😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

با اینکه قدیمی بود کشفت ولی راست بودش

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤

😂😂😂😂😂

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   

پس بهتره اینوهم به اکتشافتون اضافه کنید که باگزارش یک نفر تاپیک یاکاربری نمیترکه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

😳😳🤔🤔💣💣💣🤪

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
الان برا خودت گزارش بزنيم؟😁

دوتا کاربری دیگه ام ک تو این چندروز ترکید شمام بزن سومیشو بترکون😢😢😢

مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
2706