2752
2734
عنوان

کیا خیانت دیدن؟ میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 61 پست
چه حرفیه، آخه شما داشتی این همه تلاش میکردی، حتی حق مادر شدن رو هم ازت گرفت

واسه همین میگم ای کاش ادما همیشه به حرف عقلشون گوش بدن

اگه من به خاطر یه احساس مسخره ازدواج نمیکردم این بلا ها هم سرم نمیومد:) 

ولی خب دیگه خیلی دیره.... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
گفت به خانوما کنجکاوم ولی نگران نباش مواظب خط قرمزها هستم، در حالیکه تو چتاش میدیدم همه چیو به +۱۸می ...

میگفتی حداقل آخرش چند تا مقاله میدادی بیرون زحماتت هدر نمی‌ رفت

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم خدا کمکت کنه 

ممنون عزیزم امیدوارم🙂🌱

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2731
اره منم قبلا میگفتم لحظه ای نمیمونم اما شرایط رفتن ندارم مجبورم بمونم و فرصت بدم 

امیدوارم حالا که موندی قلبت آروم بگیره و یا خدا بهت توانایی بده بتونی بندازیش دور و از پس زندگیت بربیای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم حالا که موندی قلبت آروم بگیره و یا خدا بهت توانایی بده بتونی بندازیش دور و از پس زندگیت برب ...

قلبم داره آتیش میگیره داره میشه یک سال که فهمیدم اما هر روز داغون تر میشم بیشتر چون خیلی پدر خوبی برای دخترمونه پیشش موندم 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
قلبم داره آتیش میگیره داره میشه یک سال که فهمیدم اما هر روز داغون تر میشم بیشتر چون خیلی پدر خوبی بر ...

نمیخوام جلوت شعار بدم چون خودت داری درد میکشی ولی به خدا نباید کنار یه خائن موند من از فکرش هم سکته میکنم همه چی رو میزارم میرم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیخوام جلوت شعار بدم چون خودت داری درد میکشی ولی به خدا نباید کنار یه خائن موند من از فکرش هم سکته ...

خیلی سخته موندن خیلی اما نه خانواده درست درمونی دارم ک حمایتم کنن نه خودم خونه و دارمد دارم یه دختر بچه لوس هم دارم ک خیلی هزینه داره و اصلا از پیش برنمیام ب خدا روزی هزار دفعه میمیرم از غصه کارم افتاده ب دارو و روانپزشک 

خیلی سخته موندن خیلی اما نه خانواده درست درمونی دارم ک حمایتم کنن نه خودم خونه و دارمد دارم یه دختر ...

میفهمم چاره ای نداری، اگه داشتی لحظه ای نمی موندی،ولی تلاشت رو بکن مستقل شی، یه هنری کاری یاد بگیر اگه طاقت نیاوردی بالاخره یه روزی بری، ببخش با حرفام اذیتت کردم از ته قلبم برات دعا میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میفهمم چاره ای نداری، اگه داشتی لحظه ای نمی موندی،ولی تلاشت رو بکن مستقل شی، یه هنری کاری یاد بگیر ا ...

حتما 

قربونت بشم نه اذیتی نشدم امیدوارم ک هیچ وقت چنین حسی و تجربه نکنی 

2706