2737
2734

سلام.دوستان من pco هستم،این ماه با داروی کلومفین و hmg پنج تا فولیکول با سایزهای18,17,16,16,16 در تخمدان راستم داشتم،ولی امروز ک روز ۱۴ سیکلم هست به دکترم مراجعه کردم ولی hcg برام تجویز نکردن،بنظرتون برم پیش یه دکتر دیگه ک واسم تجویز کنه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
وای حتما بزنا امپولو .. منم مث تو بودم امپول نزدم کیست شدن برام

چرا دکتر برام تجویز نکرد،یه اصلاح پزشکی استفاده کرد نفهمیدم چیه، ولی میگفت چون تعداد زیاده نمیتونم بدم

چرا دکتر برام تجویز نکرد،یه اصلاح پزشکی استفاده کرد نفهمیدم چیه، ولی میگفت چون تعداد زیاده نمیتونم ب ...

اره اونم هس دیگه اگه همشون ازاد بشن پنج قلو میشه😂😂

خب ب خدا توکل کن اگرم حامله نشی کیست بشن با پریود بعدی از بین میرن

اره اونم هس دیگه اگه همشون ازاد بشن پنج قلو میشه😂😂 خب ب خدا توکل کن اگرم حامله نشی کیست بشن با پر ...

ممنون عزیزم،نمیدونم عصر برم پیش یه دکتر دیگه نظر اون هم بپرسم یا نه

ممنون عزیزم،نمیدونم عصر برم پیش یه دکتر دیگه نظر اون هم بپرسم یا نه

خواهش

اگه دکترت خوب نیس اره عوض کن بنظرم کلومیفن نباید بت میداد کلومیفن واس چن قلو زایی خوبه تخمکای بیشتری رو بزرگ میکنه و قویه.. لتروزول فقط یک یا دوتخمکو بزرگ و با کیفیت میکنه تازه کلومیفن کیستم میاره منم خودم یبار خوردم کیست شد برام

الانم خودم مشکل تورو دارم سرخودی لتروزول خوردم نمیدونم امپول بزنم یا ن

خواهش اگه دکترت خوب نیس اره عوض کن بنظرم کلومیفن نباید بت میداد کلومیفن واس چن قلو زایی خوبه تخمکای ...

من دو دوره قبل لترازول خوردم سونو هم کردم دوتا فولیکول بود اون موقع ولی بازم hcg نزدم،باردارم نشدم.دیگه این ماه داروهام عوض کردم.ان شا الله ک نتیجه میگیری عزیزم.