2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو من هرروز خودمو آینه خودمو میبینم..

یا بگو همسرم که میگه خیلی خوشگل شدی، نظر شوهرم برام مهم تره

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

من خودم معمولا اهمیت نمیدم و با ی لبخند بحث رو عوض میکنم و فکرمو درگیر نمیکنم

اگه حتما میخوای حرکتی بزنی میتونی بگی بله میدونم ی مقدار چاق شدم شماهم ک رنگتون پریده یا مثلا شما چرا چاق شدی 

ی همچین چیزایی بگی دیگه بیخیال میشن

به من هم اولایل خیلی میگفتن لاغری باید چاق شی الان یک مدت نگفتن یکبار دیگ بگن در جوابشون میگم دامادت۲۰۰کیلوعه چه تاجی بر سرت گذاشته 

عشق مامانی زودتر بیا مامان و بابا بیصبرانه منتظرتن🥰😍
بنظر میاد از رو خیرخواهی گفتن یعنی دلشون میخواد سلامت تر بنظر برسی اگه از روی غرض گفتن اونوقت جواب ...

نه آخه یکی دو تا نیستن 

من و شوهرم اوضاع مالیمون خوبه 

همسرم قرار بوده از فامیل دختر بگیره

از اون موقعی ک عقد کردم خالش مدام تیکه میندازه 

حتی خونشون هم دعوت نکرد 

فقط گفت شام بیاین اونم املت درست کرد 

2706