2737
2734
عنوان

مادرم متاسفانه گدا پروری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که میاد در خونه رو نباید رد کرد 

این چه استدلالیه!!

منم جوونم

داداشم جوونه

هردومونم عاشق تفریح و استراحتیم

با این وجود کار میکنیم

خوبه همه مردم کارو ول کنن شروع کنن در خونه مردمو زدن و بگن گناهه که دست خالی ردمون کنید؟؟؟

الان روزی ۴_۵ بار در خونه مارو میزنن

یه پسر چوون اگه روزی ۵۰ تا خونه رو بره و از هر خونه هزار بگیره که مادر من تازه زیر ۵ نمیده !!! میشه حدود ۲ تومن در ماه!! 

این کجاش خوبه؟؟؟

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
ماهم میدیم کسی که اومده دم در چرا باید دست خالی بره؟حتما احتیاج داره که غرورشو گذاشته زیر پاش

خوبی از خودتونه گلم

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2728
وا عزیزم این چه حرفیه اگه از اول با اینا برخورد میشد الان کار به اینجا نمیکشید که 

درسته منم ب آدم معتاد و سالم کمک نمیکنم. ب این مظلوماکمک میکنم. وای ببار دو تا دختربچه اومدن بهشون پول دادیم و چقدر دلم سوخت واسشون. رفتن دوباره اومدن گفتن از تخم مرغاتون بهمون بدید.دیده بودن رو صندلی ی شانه تخم مرغ هست. خلاصه من دادم بهشون دیدم رفتن اونور زدن دیوار شکست. دوباره اومدن گفتن باز بده منم دیگه محلشون ندادم. بچه های کارو هم از چشمم انداختن.

مادر منم  همینجوره حالا میگیم این کارو نکن گوش نمیکنه  همه خونه ما رو بلدن یکبار یک خانمی ...

وای بخدا هرکدومش میاد میره رفیقاشم میاره

از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر ۵_۶ بار میان و مادرم پول میده

قشنگ میان حقوقشونو میگیرن 

خیلز بده که عادت کردن به لش بودن 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
این چه استدلالیه!! منم جوونم داداشم جوونه هردومونم عاشق تفریح و استراحتیم با این وجود کار میکنیم ...

منطقی‌ حرف شما درسته، اما منم کار مادرتون رو میکنم، چون یه درصد احتمال میدم که مستحق واقعی باشه، بالاخره هر کی یه جوری فکر میکنه و فکر خودش رو درست میدونه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
مادر منم  همینجوره حالا میگیم این کارو نکن گوش نمیکنه  همه خونه ما رو بلدن یکبار یک خانمی ...

اون خانم کار خوبی کرده ، معلوم نیست پولای صدقات و کیا برمیدارن واسه خودشون ب اسم کمک ب نیازمندان

2738
این چه استدلالیه!! منم جوونم داداشم جوونه هردومونم عاشق تفریح و استراحتیم با این وجود کار میکنیم ...

هیچ وقت یه پسر سالم و جون نمیاد خب به اونا حالا ک میخواد رد نکنه کم بده..

ولی به فقیر واقعی بده..

قبول دارم یه عده الکی میان.

خونتون چطوره ک میان دم خونه..

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
درسته منم ب آدم معتاد و سالم کمک نمیکنم. ب این مظلوماکمک میکنم. وای ببار دو تا دختربچه اومدن بهشون پ ...

اینا ۹۰ درصدشون زیر نظر کارفرما هستن

اتفاقا به بچه ها نباید اصلااااا پول داد

از همون بچگی گدا بار میان

حالم بهم خورد از اون دوتا دختر بچه که گفتی. 

هیچ وقت یه پسر سالم و جون نمیاد خب به اونا حالا ک میخواد رد نکنه کم بده.. ولی به فقیر واقعی بده.. ...

به فقیر حتی خودمم کمک میکنم. پبارها شده سر ظهر که برمیگدمم خونه فقیر و پیر ببینم نهار میدم بهشون. ولی مادرم کار نداره طرف پسر چوان و رشیده و میتونه حداقل دستفروشی یا کارگری بکنه ولی باز کمک میکنه. 

متوجه نشدم خونتون چطوریه یعنی چی؟؟

خونست دیگه. ویلاییه تو محلمونم تابلوعه همه گداها عادت کردن

دو سه تا هستن ثابتن . قشنگ هفته ای ۲ روز میان 

اوف اعصابم بهم میریزه یادشون میفتم

انگار میان حقوقشونو میگیرن 

شوهر من به هیچ وجه به اینجور آدما کمک نمیکنه میگه خودش دست و پا داره بره کار کنه !!!    

واااااااا

اینا ۹۰ درصدشون زیر نظر کارفرما هستن اتفاقا به بچه ها نباید اصلااااا پول داد از همون بچگی گدا بار ...

من ک متنفر شدم ازشون.خیلی بی ادب بودن. دیگه ب هیچکدومشون پول نمی‌دم. بعضی پسربچه ها ک آدم می‌ترسه از کنارشون رد بشه بس ک بددهنن. فقط این بچه ها ک می‌شینن ی جا چیزی میفروشن یا وزن میکنن دوست داشتنی ان.فقط 

دیگه اینم خیلی بده.روزی چند نفر میان. چ خبره اخه

منم از همین ناراحتم میگم مامان مثلا بده جهاز یه دختر یتیم میگه اونم میدم

میگم امروز گدا راه نده پولشو بدم فلانی میگه اونم میدم

نمیدونم چه کنم دیگه