2733
2739
عنوان

مادرم متاسفانه گدا پروری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 94 پست

خب دلش نمیاد دیگه. اون روز ی خانمی از شوهرم پول خواست ندادیم اومدیم بیرون دیدیم ب طور خیلی مصغره ای ماشینمونو زده بودن فرار کردن. ب شوهرم گفتم کاش بهش پول داده بودیم احساس بدی بهم دست داد.

به کسی ک چهارشتون بدنش سالمه نباید صدقه داد پیامبر گفتن

بخدا منم بحثم همینه

به فقیر فقرا خیلی کمک میکنه

خیلیا رو زیر دست و بالشونو گرفته

ولی این یه کارش که چنتا جوون بدن سالم قد رعنا راه خونه ما و چنتای دیگه رو یاد گرفتن واقعا اشتباهه

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من به هیچ وجه به اینجور آدما کمک نمیکنه میگه خودش دست و پا داره بره کار کنه !!!    

درستش همینه!!

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2731
نخیر عزیزم من نفس کار رو میگم اشتباهه کمک به فقیر و علیل هم میکنه ولی چرا یه جوان باید خیالش راحت ...

بااین پولا نه جیب اونا پر میشه نه حیب مادرت خالی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
خب دلش نمیاد دیگه. اون روز ی خانمی از شوهرم پول خواست ندادیم اومدیم بیرون دیدیم ب طور خیلی مصغره ای ...

وا عزیزم این چه حرفیه

اگه از اول با اینا برخورد میشد الان کار به اینجا نمیکشید که 

2738

اینکه میگن هر که اومد در خونت نباید رد کنی رو داره رعایت میکنه به اعتقادش احترام بزار...

کمک کنه در حد توان...

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
یکبار سال 90 . 20 تومن دادم به یه گدا شوهرم بهم گفت  ممنون که درآمد یک روز من رو به یک ناله ی ...

شما خودتونو در نظر بگیرید 

اون جوونی که هیییییچ مشکلی نداره فرقش با شما چیه که اون راحت بگرده و مردم خرجشو بدن و شما یا شوهرت صب تا شب کار کنید ؟؟؟

من میگم چرا مردم رو دادن به ادمای سالم ؟! زشته واقعا!!

مشکلی نداره که عزیزم ❤️ 

دوستم دقیقه وقت بذار امضامو بخون لطفا 💗 دوستم اگه دوست داشتی با دل پاکت سه تا صلوات مهمونم کن تا به سه تا هدفی که دارم برسم میدونم خیلی راه درازی در پیش دارم ولی همش میترسم نکنه مشکلی پیش بیاد نتونم موفق بشم اگه دوست داشتی برای موفق شدنم دعا کن اگه وقت کردی صلوات مهمونم کن❤️💕برات دعا می کنم 💋 💋 درضمن اون بچه ای که پروفایلم گذاشتم اسم بچه آیندمه🥰 وتیکرمم تیکر رسیدن به هدفمه 🤗 ۹۹/۷/۱

مادر منم  همینجوره حالا میگیم این کارو نکن گوش نمیکنه  همه خونه ما رو بلدن یکبار یک خانمی اومد ۶ سال پیش حدودا گفتیم پول نیست و توی صندوق صدقه است گفت کارد بیارین خودم بازش میکنم خودش در صندوق صدقه رو باز کرد ۴۰ تومن  توش بود گفت من مستحق ترم برداشت و رفت