2726
عنوان

مادرم متاسفانه گدا پروری میکنه

2163 بازدید | 94 پست

هرررررکسی در خونه رو بزنه مادرم کمک میکنه. ادم سالم. جوون. اومده در خونه گدایی. مادرم میگه هیچ کسی رو نباید دست خالی از خونه رد کرد😤

هر رووووووز دعوا داریم سر این قضیه

میگم مادر اینا عادت میکنن بذار برن کار کنن. اصلا بیارش داخل حیاط بده یه جارو بزنن مزدشو بده میگه نه مگه کارگره! نیاز داره اومده کمک گرفته از ما😐😐

وای بخدا سکته میکنم از این قضیه

نمیدونم دیگه چطوری براش توضیح بدم که این کار اشتباهه!! 

میگه میدونم اشتباهه ولی من هرکی در خونمو بزنه ردش نمیکنم. به یه امیدی اومده در خونم.

بعضی وقتا داد میزنم میگم مامان مگا تو خدایی آخهههههه😤😤😤😤😤😤

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیکارش داری اخه 

دلش اروم میگیره  فک کن صدقه اس

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ادرس خونتون میدی😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
از پول شما میده؟؟؟

نخیر عزیزم

من نفس کار رو میگم اشتباهه

کمک به فقیر و علیل هم میکنه

ولی چرا یه جوان باید خیالش راحت باشه که کار نکنه یکی هست جیبشو پر میکنه؟؟؟

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

اتفاقا  ببین خدا چه برکتی به زندگی مامانت میده 

مادر و خاله  منم‌همینطور  هستن اصلا خدا یه طور دیگه واسشون روزی میرسونه 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706