2737
2734
عنوان

مادرم متاسفانه گدا پروری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 94 پست
به مادرت بگو پول نده 3پیمانه برنج بریزه داخل نایلون فریزر بده دستش'چون کمه نمیتونه ببره بفروشه ومجبو ...

3پیماته زیاده ببخشید2پیمانه باشه بهتره😄بخدا نیم کیلو بشه میبرن میفروشن بزا کم باشه نتونن بفروشن

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

بیواعصاب جان   شما یبار تایپک زدی ک درخواست نیاز کردی درسته؟ولی بعدش کاربریت ترکید  درسته؟  و خیلیااهم تعحیب کردن    سوالم اینه چطو کاربریت برگشت

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیواعصاب جان   شما یبار تایپک زدی ک درخواست نیاز کردی درسته؟ولی بعدش کاربریت ترکید  درسته؟ ...

چون اون تاپیک رو عمدا زدم که بقیه رو متوجه اشتباهشون کنم که به افرادی که نیازمند نیستن کمک نکنن. 

ایمیل زدم تا بازش کردن 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2731
سلام میشه لینک داستان زندگیتونو بزارم توی امضام که اگه کسی خواست بخونه بیاد؟؟😊🤔

سلام گلم. بله عزیزم اگه دوست دارید بذاریدش

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖