2737
2739
عنوان

یعنی بارداریم شیمیاییه؟

279 بازدید | 30 پست

دیروز ازمایش دادم بتام سه شد در صورتی که چهارشنبه که موعدم بود هیجده بود و بی بی هم چند تا زدم همه خط انداختن 

اعصابم خورده نه میدونم حامله م نه اگه نیستم پریود نمیشم

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
احتمالش هس یا بارداری شیمایی یا سقط خودبخودی.ممکنه اصلا نطفه سفت نشده باشه 

یعنی چی سفت نشده؟من تخمک گذاریم بیست و سوم اذر بود کیت زدم

2738
یعنی چی سفت نشده؟من تخمک گذاریم بیست و سوم اذر بود کیت زدم

یعنی نطفه تشکیل شده ولی ضعیف بوده.البته احتمال میدونم.دلیل زیاده.انشالله ک یارداری بعدیتون بی مشکل باشه و جنین سالم باردار میشی

یعنی نطفه تشکیل شده ولی ضعیف بوده.البته احتمال میدونم.دلیل زیاده.انشالله ک یارداری بعدیتون بی مشکل ب ...

گلم من باردازی پوچم داشتم یعنی من و شوهرم به نظرت باید بریم ازمایش بدیم چرا اینجور میشه اخه😞

توم گلم بارداریت شیمیایی بود و پریود شدی؟

اره منم بیبی چکم مثبت شد از دادم دویست بود بعد دوروز لکه دیدم همون لحظه رفتم دکتر برام سونو کرد هیچی ندید حتی ساک هم نبود دیگه گفت یه هفته صبر کن اومدم خونه خونریزی شدید شد پریود شدم بعد ده روز آزمایش دادم بتام صفر بود

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
اره منم بیبی چکم مثبت شد از دادم دویست بود بعد دوروز لکه دیدم همون لحظه رفتم دکتر برام سونو کرد هیچی ...

ـ

گلم بعدش بارداری سالم تونستی داشته باشی؟؟؟

گلم من باردازی پوچم داشتم یعنی من و شوهرم به نظرت باید بریم ازمایش بدیم چرا اینجور میشه اخه😞

ماه بعد هم اقدام کن ..یه دوسه بار اقدام کن بعدش برو   ازمایش

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
2706