2733
2734
عنوان

یعنی بارداریم شیمیاییه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 30 پست
ماه بعد هم اقدام کن ..یه دوسه بار اقدام کن بعدش برو   ازمایش

ای بابا اسیر شدیم😩بعد پنج شش سال تازه یه بچه میخواستیما

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
ـ گلم بعدش بارداری سالم تونستی داشته باشی؟؟؟

من دیگه جلوگیری داشتم تا همین دوماه پیش ک دوبار اقدام داشتم هنوز حامله نشدم امروز پریود شدم

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیگه جلوگیری داشتم تا همین دوماه پیش ک دوبار اقدام داشتم هنوز حامله نشدم امروز پریود شدم

انشالله که باهم حامله میشیم و نی نی هامونم صحیح و سالم میان

گلم من باردازی پوچم داشتم یعنی من و شوهرم به نظرت باید بریم ازمایش بدیم چرا اینجور میشه اخه😞

حتما ی ازمایش بدین.چون سابقه چنین باری داشتی.من پارسال سقط کردم.ناخاسته باردارشدم بتام 118 بود نمیخاستم ققط ی لیوان زعفرون خوردم بعدش اقتادم لکه بینی و پری شدم..رفتم بتا دادم 2بود.حتی چیزی ندیدم نمیدونم پوچ بود چی بود ک دردم نداشتم راحت بعد خوردن زعفرون اینطوری سقط شدخودم ک قک میکنم حتما پوچ بود چون هیچ علایم نداشتم

2731

من پارسال شرایطشو نداشتم دانشجو بودم ناخواسته حامله شدم یه جورایی ناراحت نشدم ک سقط شد ولی الان ک خودم میخام نمیشه😔

من پارسال شرایطشو نداشتم دانشجو بودم ناخواسته حامله شدم یه جورایی ناراحت نشدم ک سقط شد ولی الان ک خو ...

کلا زمانی که بخوای نمیشه ولی نخوای میشه نمیدونم چه حکمتیه

2740
حتما ی ازمایش بدین.چون سابقه چنین باری داشتی.من پارسال سقط کردم.ناخاسته باردارشدم بتام 118 بود نمیخا ...

نه پوچ علاۍمش کپ حاملگیه 

من حتی سونو رفتم ولی جاش نمیدونستم معتبر نیست گفت قلب تشکیل شده ومنم حتی نوبت برای ان تی هم گرفته بودم که یهو خونریزی کردم البته من دوازده هفته بودم ولی تو هفت هفته رشد متوقف شده بود

گلم من باردازی پوچم داشتم یعنی من و شوهرم به نظرت باید بریم ازمایش بدیم چرا اینجور میشه اخه😞

او عزیزم

شما حتمااا باید ازمایش بدید

سقط مکرر بحساب میای

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
ولی اخه چرا درد سینه وسنگینیشو دارم

نمیدونم عزیزم باید یه دوسه روز صبر کنی نشدی برو دکتر آمپول بزنه بشی...ولی به نظر من کم کم میشی پریود من الان پریودم ولی سینه درد دارم

نمیدونم عزیزم باید یه دوسه روز صبر کنی نشدی برو دکتر آمپول بزنه بشی...ولی به نظر من کم کم میشی پریود ...

ـ

اگه حامله م که هیچی اگه نه خدا کنه زود پریود شم از بلاتکلیفی دربیام

2706