2733
2734
عنوان

دوازدهمی ها بیان

91 بازدید | 12 پست

خدا خیربده کسایی ک سوالات احتمالی لایو شو میذارن پیش بینی سوالات خیلی کمکم کرد بقر ان میگم من تاریخ و فنونو با دینی رو قبول شدم فردا لایو عربی دارن هرکی عربی داره ببینه گفتم کسایی ک عربی دارن ببینن منم دعا کنن ک قبول شم ایشالله همگی موفق شیم حتما حتما لایو ببینید برا هردرسی

اگه دو روز دیگ نی نی سایت می اومدم میشد 3. 1403.03 اخه عاشق اینجور تاریخام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه‌ لایوی 

نگا خوشگلم من برا ترمیم معدل رفتم و نصف شو دی امتحان دادم نصفشم خرداد من تو گوگل سرچ کردم لایو پیش بینی سوالات  احتمالی بعد فیلم تاریخ رو دیدم گفتم کجا هارو بخون من خوندم شدم 15اونم دو روزه من تو گوگل سرچ کردم سایتش بود عضو شو بنیاد شفیعی بزنی لایواش ذخیره اس حتما فردا چک کن عربی دارن ساعت 4

چشم عزیزم  خیلی ممنون پارسال لایو هاشو می‌دیدم ولی احساس میکردم تاثیری نداره برام🙄

همون سایت بودآخه لایو زیاده بد به دلت راه نده ایشالله قبولی من نمراتم بد نبود باز خودت میدونی حداقل کمکیه موفق میشی ایشالله