2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام خانوما من چند تا ماسک گیاهی درست میکنم تو خونه جوشامو خیلی بهتر میکنه پوستمم لطیف میکنه اما باید مداومت داشته باشه اول این که به جای استفاده از ژیلت و تیغ از نوره استفاده کنید واسه موهاتون برا این که بعد جوش نزنه با روغن گل بنفشه تنتونو روغن مالی کنین دوم ماسک مخلوط حنا ماست نشاسته گلاب سرکه این واس جوش حتی جوش صورتم خوبه یه 10 دقیقه تا یه ربع بمالید تنتون بعد خودتونو بشورید اگه اهل کیسه هستید بعد اون کیسه بکشید ببینید چه باحال میشه پوست تون هم خیییییلی لطیف و روشن میکنه هفته ای 2 بار ماسک دیگه که فک کنم همتون میدونین ماست و جوانه ی گندم با یه مقدار آبلیمو من این ماسک شب میزنم یه 10 دقیقه بعد میشورم واسه روز بعد صورتمو که آرایش میکنم خیلی خوش آرایش میشه در ضمن واسه جوشهای فعالم خوبه
دعایی که امام زمان (عج) در ایام گرفتاری ها به ما یاد داد: «یا مَن إذا تضایقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب الیه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموریَ المتضایقةِ باباً لم یَذهَب الیه وَهمٌ یا ارحم الراحمین» « ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد و انسان را در فشار قرار می‌دهد، در این زمان دری را به روی بندگان باز می‌کند که فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسید. خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد نازل فرما و مرا که در بن بست گیر کرده ام، تو خودت راهی برایم باز کن که به عقل من نمی رسد.»
2706