2737
2739
عنوان

چیکار کنم از همسرم دلگیرم

4418 بازدید | 26 پست
همسرم بعد از زایمانم حتی برام یه شاخه گل نگرفت
خیلییییی خیلیییییی دلگیرم با اینکه دو ماه گذشته . اخه من کارمندم و حقوقم همیشه در اختیار همسرم بوده توقع یه شاخه گل زیاده/
تا حالا دو بار بهش گفتم و هر بار با جوابش بیشتر دلم شکست یه با میگه آخه بابات برات سبد گل گرفت دیگه یه بارم میگه پول نداشتم اما همون دیروزش 500 تومن از کارت من برداشته بود
شما بودید چیکار میکردید ؟ انقدر حرص خوردم که بعد از 2 ماه هنوز شیر درست و حسابی ندارم برا نی نی
عزیزم میدونی انتظار داشتی که برات لااقل یه شاخه گل بگیره ولی شاید توی این خط ها نیست... بستگی به فرهنگ خانواده ها داره. شاید یادش ندادند یا جایی ندیده که شوهر برای زایمان خانومش هدیه بگیره
بعدش هم حالا که گذشته .. الان مهم نی نی نازته..... خودتو بیشتر از این ناراحت نکن
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید هاااااااااااا ولی تقصیر خودته بعضی مردها جنبه ندارن.............تو که دیدی شوهرت اینطوریه پولتو نمیدادی دستش................بازم ببخشید حرصم گرفت از دست شوهرت اخه منم 2ماهه زایمان کردم

حالا هم به نینی نازت فکر کن بی خیال بابا
Lilypie Third Birthday tickers خدایا به معصومیت علی اصغر نگه دار جوجه منم باش
عزیزم تو الان به خاطر زایمان و خستگی ناشی از بچه داری شکننده شدی اگر کسی رو داری بگو یک جوری که تو هم سبک نشی بهش بفهمونه که باید بیشتر هواتو از لحاظ روحی داشته باشه
اگر با هم میرید دکتر به دکترت بگو بهش بگه
سانی جون مردای حالا مثل قدیم چشم و گوش بسته نیستن باید بفهمه واسه عیادت مریض بیمارستان میرن 2 تا شاخه گل میبرن چه برسه به اینکه خانمش زایمان کرده
Lilypie Third Birthday tickers خدایا به معصومیت علی اصغر نگه دار جوجه منم باش
2738
وای خورشیدک جون ............ تو ناراحت نشدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه رفتاری داشتی باهاش ؟؟؟
من اگه شوهرم این کارو بکنه می کشمش به خدا.....
من برم بیمارستان تنهایی تا براش با اون همه زجر بچه بدنیا بیارم اونوقت آقا بگیره خونه بخوابه !!!!!!!!!!!!!!!!
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
2706