2733
2734
عنوان

دوباره بهم خیانت کرد

360 بازدید | 22 پست

دلم گرفته ...‌ دومین باره مچشو میگیرم ( هر سری جایی مچشو گرفتم که هنوز کاری نشده بود) :)

و خوب نصف شبی زنگ زدم بابام و رفتم خونه مادرم اینا ... از دیشب تا الان پلک رو هم نذاشتم و همش گریه ... 

آخه ده روزم از خیانت اولش نگذشته بود ون موقع قسم خورد که دیگه همچین کاری رو نمی‌کنه ولی دوباره همین کارو کرد 

اولش مربوط به سال گذشته بود من دیر پیداش کردم یعنی ۱۰ روز پیش فهمیدم ولی خب دختر پا نداده بود به قولی دیشب یهو به گوشیش نگاه کردم و خیانت دومش رو هم پیدا کردم این بار با یک زن متاهل بود  زن خیلی ابراز علاقه می‌کرد به شوهرم تصمیمم جدی بود که جفتشون رو به دادگاه بکشم که صبح انقدر زنگ زد و پیام داد و در زد و اینا مجبور شدیم باهاش حرف بزنیم ولی قبول نکرد بیاد محضر و حق طلاق حق تصنیف اموال رو به من بده همش تهدید به خودکشی می‌کرد  حتی قرص‌ها رو باز کرده بود و وقتی اومدم خونه دیدم قرصا رو ریخته یه گوشه‌ای و آبم کنارش بود یعنی واقعاً میخواست خودشو بکشه می‌دونید اون مشهور بود به یه آدمی که سر به زیره و پاک یعنی هیچکس باورش نمی‌شه اون همچین کاری رو بکنه حتی پدر مادر خودمم باورشون نمی‌شد بار اول رو به پدر مادرم نگفته بودم ولی بار دوم رو مجبور شدم بهشون بگم چون گفته بودم بهش که این سری ببینم میرم حتی اگه نصف شب باشه و الان به خاطر اینکه ترسیدم خودکشی کنه و تهدیدش کردم که اگه این سری هم ببینم یه همچین کاری کرده چت‌هایی که بین این‌ها رد و بدل شده استوری می‌کنم خانواده‌اش رو تگ می‌کنم ...ولی نمی‌دونم کار درستی کردم یا نه

از همه چت‌هایی که داشته فیلم گرفتم و از شماره اون خانم عکس گرفتم الانم وقت مشاوره گرفت و هی ازم معذرت خواهی می‌کنه در کل مراقب باشید حتی اون‌هایی که سر به زیرن ممکنه خیلی کارهای عجیبی بکنن 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توبه گرگ مرگه 

کسی که ۱۰ روز از قسم خوردن های اولیش نگذشته باشه و تکرار کنه 

دیگ کارش خیلی از حد گذشته...

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بزار بکشه اگه میخواست بکشه منتظر تو نمی موند .

حرام شیرین کسی آلودشد نمیتونه کنار بزاره.

ماهم مورد داشتیم مرده خیانت کرده خودکشی هم کرده ولی بازم ادامه داده . 

گول فیلمشو نخور ساده نباش

کاش برنمیگشتی

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
اگه هدفت طلاقه نباید به روشون میاوردی تا میتونستی مدرک جمع میکردی

خیلی سخته تحمل کردنش منم آدمی نیستم که بتونم تو خودم بریزم 

ولی تو خیانت دومش کامل از همه چیز صحبت کردن یکی اینکه گفتن اون خانم همسر داره دوم اینکه از رابطه‌شون صحبت کرده بودن کامل و حتی  خانم لوکیشنش رو هم برای این آقا می‌فرستاد یعنی همسر من و به شدت جفتشون به همدیگه ابراز علاقه کرده بودند در حالی که خانم خیلی سنش بالاتر بود و قیافه داغون 🙂 یه جورایی مدرک کاملی دارم الان  حتی سعی کردم تو چت‌هایی که صبح با هم داشتیم یه کاری کنم که تایید کنه آره یه همچین چیزی بوده رابطه ای بوده و همه رو سیو کردم 

الان محل کار اون خانم رو می‌دونم کجاست و حتی کارش و شغلش رو هم می‌دونم چیه چون تو هر لحظه از کارش برای این عکس می‌فرستاد

خب بزار بکشه عزیزم از این لجن منم دارم

ااین فرصت رو هم دادم و این سری اگه خدایی نکرده همچین کاری رو دوباره بکنه استوری می‌کنم آبروش بره بعدش هرجوری خواست خودش رو بکشه اصلاً دیگه برام مهم نیست

یعنی نه تنها خیانت اون موقعش رو می‌ذارم که این دو تا خیانت گذشتش رو هم استوری می‌کنم کل خانواده‌اش رو تگ می‌کنم

نباید از اول می‌بخشیدی الانم من اگه بودم طلاق می‌گرفتم توام طلاق بگیر این آدم آدم زندگی نیست به تهدید هاشم گوش نکن بخایی برگردی بگو بکش برام اهمیت نداری اون وقتی بهت خیانت کرد مگه به تو فکر کرده که روح قلب تو رو میکشه

خب دختر خوب چرا برگشتی؟ حداقل یکم تو قهر می موندی شب رفتی صبح برگشتی؟ صدتا مشاوره هم برید این اقا خیانت زیر زبونش مزه کرده درست نمیشه.. توام هیچوقت فراموش نخواهی کرد فقط روح و روانت که فرسوده خواهد شد