2737
2734
عنوان

خوشبحال هرکی جاری نداره...

| مشاهده متن کامل بحث + 1039 بازدید | 47 پست

واااا چه ربطي داره من واقعا جاريمو دوس دارم خيلي خانوم خوبيه اون قيافش از من قشنگتره منم سطح تحصيلات و موقعيت شغليم بهتره ولي اصلا و ابدا حسود نيستيم و واقعا خوبيم باهم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

لطفا بیاین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3708772/40-تا-با-مرام-و-با-وفا-و-مذهبی-بیاد-تو

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اح منم سه ساله ازدواج کردم کلا خونواده شوهرم ازاول مخالف ازدواج ما بودن و اصلا منو ادم حساب نمیکنن بعد ازمن دوتا برادرشوهرام ازدواج کردن خونواده شوهرم اون۲تارو اونقدر دوس دارن که حد نداره منم سر اولین جاریم خیلی حرص خوردم و باشوهرم دعواکردم که چرا بینمون فرق میزارن اما سر دومی اصلا بیخیال شدم به درک هرکاری میخوان بکنن آشغالا

خدایـــا باشی همیـــشه❤🥺
خوشبحالت من داغون شدم تو این سه روز ما شهرستانیم جاری تهرانی یعنی با یه عشوه و نازی صحبت میکنه و ق ...

توهم به خودت وقیافتو ناز وعشوه برس دیگه مال این برات به چشم نمیاد من توخانواده شوهرم هرچی بپوشم از بزرگ وکوچیک فرداش تقلید میکنن همیشه یه قدم جلوترباش از امروز شروع کن 

2740
خوشبحالت من داغون شدم تو این سه روز ما شهرستانیم جاری تهرانی یعنی با یه عشوه و نازی صحبت میکنه و ق ...

خب چرا میگی حسود نیستم...اینا حسودیه دیگه

وگرنه نه حق شما خورده نه سهمتو پامال کرده

عروس جدیده داره خودشو جا می کنه

و خدا برای من کافیست.....

من ندارم و نخواهم داست واسه توام الان اولاشه داغه جوجه رو اخر پاييز ميشمارن الكي بهش فكر نكن

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

منم فعلا تک عروسم.

خیلی دوس داشتم با مادرشوهرمینا صمیمی باشم ولی مادرشوهرم از بس خودشو نخود هرآش میکنه و بچه هاش تحت سلطشن که دلش میخواد منم تحت سلطش باشم اما نمیشم.

همین باعث فاصله شده . حالا جالب اینجاست نگرانم جاری جدید که بیاد باهاشون صمیمی بشه.

من تک عروسم فعلاولی میدونم یکی دیگه بیادمیگن اون بهتره بیخیال چیکاربه اون داری خوش باش برای خودت&nbs ...

نمیتونم خودمم همش مقایسه میکنم، من لاغرم و اون توپر، هرچی داره هم میریزه بیرون من حرصم میگیره چشم شوهرم میوفته

2706