2752
2734

اینجا شنیدم اگه 40 نفر دعا کنن حاجتروا میشی سه ساله حاجت میخوام میشه دعا کنید تا آخر دی ماه با اونی که خدا صلاح میدونه ازدواج کنم و حاجتم برآورده بشه انشالله

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا منم دعا کنید ماشینموم فروش بره من برم برا ای یو ای ..ونتیجه بگیرم ..التماس دعا 

صلوات دادم برات گلم

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا☕💚
چله سوره بقره شرکت کن عالیه معجزه میکنه

واقعا؟؟؟منم حاجتم ازدواج 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

دوستان اگه فک میکنید اینجا تخلفاتی صورت میگیره و کاربرانی که نباید بترکن میترکن و کاربرانی که باید بترکن نمیترکن لینک سایت پلیس فتا رو میذارم اسکرین بگیرین و مستنداتتونو به پلیس فتا گزارش بزنین

https://csirc.cyberpolice.ir/

پسر ایده آل برای ازدواجم ولی یه مشکلی هس متاسفانه قصد ازدواج ندارم!

دعام میکنید؟؟؟؟؟؟؟😢😢😢😢😢😢

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2706