2737
2734
عنوان

کتاب درسی بیاااایید

| مشاهده متن کامل بحث + 88 بازدید | 21 پست
نه عزیزم منظور من تغییر نظام نیست تغییر نظام که مشخصه در جهت تغییر کتاب هاست من فکر کردم میگین کتا ...

عزیزم من متوجه شدم چی میگین . بقیه کتابا تغییر جزیی داشتن تو همون نظام جدید هم. اما فلسفه و منطق کلا عوض شد . یعنی فلسفه و منطق نظام جدید برای کنکور ۹۸ با کنکور ۹۹ فرق داره . یه عکس ارسال می کنم از قدری اول فلسفه دهم  خودتون ببینین .  برای ۹۹ دهم چاپ ۹۶یازدهم ۹۷دوازدهم ۹۸ لازمه . یه تغییرات جزیی داشتن کتابهای نظام جدید اما فلسفه و منطق به کل عوض شدن . امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشین 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چقدر عالی.ممنون از راهنماییت فقط چه قیمتی مناسبع اگ دست دوم باشه.حالا اون دو تا رو میشه تهیه کرد و ...

من بهم هدیه دادن از قیمت نمی دونم . کتاب که به شدت گرونه . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من متوجه شدم چی میگین . بقیه کتابا تغییر جزیی داشتن تو همون نظام جدید هم. اما فلسفه و منطق کلا ...

آره فهمیدم! 

از تغییر بقیه دروس رشته ها هم اطلاعی دارید؟ 

مثلا دروس تجربی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
آره فهمیدم!  از تغییر بقیه دروس رشته ها هم اطلاعی دارید؟  مثلا دروس تجربی؟

نه اگه لازم دارین برین سایت انجمن کنکور . الان یه عکس فرستادم این تاپیک . فلسفه دهم با این درس شروع میشه . شما ام این درس  بود ؟؟؟