2733
2734
عنوان

مگ تاپیک ترشح غیر مجازه ک ترکید😶👀

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 91 پست
😂🤣ام یکی اون روز میگفت چیز خوردم حامله میشم؟خدایا منو گاو کن

😂😂😂😂

کاش میدیدم تاپیکشو

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😂🤣ام یکی اون روز میگفت چیز خوردم حامله میشم؟خدایا منو گاو کن

عزیزم شما تجربه دارید از سیکل زنانه؟

من سیکلام ۲۶ روزه بودن...

بنظرت بخاطر قرص فرتیل اید ک میخورم ممکنه سیکلم تغییر کنه؟

خوبه یا بد؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
😂😂😂😂 کاش میدیدم تاپیکشو

بجون مامانم بعد میگفت مامانم گفته منو اینجوری باردار شده و خوردن شربت گل سرخ😂😂اول صبح ۶ تا ۸ خیلی تاپیکها بده چون نی نی یار نیست همیشه تاپیک سم میزنن

2731
بجون مامانم بعد میگفت مامانم گفته منو اینجوری باردار شده و خوردن شربت گل سرخ😂😂اول صبح ۶ تا ۸ خیلی ...

🤣🤣🤣

به ندرت این تایم تاپیکم

من ازدواج نکردم ولی این قرصا اثرشون مثبته روی پریودی و بهم نمیریزن

زود ازدواج نکن 

بیا توت فرنگی بخور 🍓🐼

چرا این تاپیک های حس ششم نمیترکن

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
😅مرسی

من ۱۲ ساله ازدواج کردم 

هیچی توش نیست ، تنها خوبیی ک داره ، یه خونه در اختیار خودته سکوت مطلق هرکار دوست داری میکنی😂

بدی هاش بیشتره ولی‌..

چرا این تاپیک های حس ششم نمیترکن

قبلا یادمه ممنوع بود...

الان مجاز شده انگاری 

چون ایرانیا خرافه پرستن و دوسش دارن 😂

اره والا

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
چون ایرانیا خرافه پرستن و دوسش دارن 😂

الکی الکی داره تاپیک میره تو صفحات بالا😐😂

2706