2733
2734
عنوان

کتاب درسی بیاااایید

88 بازدید | 21 پست

بچه ها من دنبال کتاب درسی انسانی هستم 

سال 86 هم دیپلم گرفتم نظام قدیم باید بگیرم؟از کجا بگیرم دست دوم میخوام قیمتش مناسب باشه اگ آشنایی دوستی کسی هست بهم بگید لطفا تهیه کنم برای کنکور میخوام

سال دیگه آخرین سالیه که نظام قدیم ها میتونن کنکور بدن

بنظرم نظام جدید بخون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
تهران.

عزیزم من دارم بهتون بدم ولی به نظر من نظام جدید بخونین چون امسال سال آخر نظام قدیم . چون از درس هم دور بودین  جدید بهتر و کم حجم تر هست براتون .  و مسأله بعدی اینکه اگه خدا نکرده نتیجه دلخواه رو نیاوردین لااقل یک بار هزینه کردین و سال بعد مجدد می خونین بعلاوه اینکه  الآنم حتما می خونی پس سال بعد جلوتری  و تو ذهنت هست مطالب . نظر من اینه . من دارم کتابارو ولی به نظر من جدید بخون من خودمم جدید رفتم گرفتم .‌ جدید هم فلسفه و منطق به کل عوض شده امسال . بقیه ام تغییر کمی داشتن . از بچه های ۹۸ بگیر کتابارو به جز فلسفه و منطق . و پی دی اف کتابا تو نت هست برو پرینت بگیر .تو دیوار  درخواست بده مطمعن باش گیر میاری . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم من دارم بهتون بدم ولی به نظر من نظام جدید بخونین چون امسال سال آخر نظام قدیم . چون از درس هم د ...

پس یعنی نظام جدید بگیرم برای دو سال اوکیه؟یعنی چی بغیر از فلسفه و منطق؟نمیشناسم کسی رو ک چون سنشون ب من نمیخوره.شما چند گرفتی؟

پس یعنی نظام جدید بگیرم برای دو سال اوکیه؟یعنی چی بغیر از فلسفه و منطق؟نمیشناسم کسی رو ک چون سنشون ب ...

آره عزیزم نظام جدید  دیگه اوکی هست اما اگه قدیم بگیری امسال باید حتما قبول بشی وگرنه اگه بخای بمونی  برای سال بعد باید بری نظام جدید بخری و  دو بار اینجور هزینه کردی پس همین امسال نظام جدید بخر .  من از یکی دوستان گرفتم . ببین عزیزم نظام جدید از ۹۸ اولین کنکور بوده . الان ۹۹ که دومین کنکور هست کتاب فلسفه و منطقشون به کل عوض شده یعنی باید کتاب جدید بخری برای این دو تا درس .  شما آگهی بزن تو دیوار  و سایر کتابا رو از   قبولیای کنکور ۹۸ بگیر  و این دو تا درس رو پی دی افشار رو از نت بگیر و پرینت کن . چون برای کنکور ۹۹  اولین سالی هست که این کتابا ازشون سوال طرح میشه و بچه ها خودشون کتابارو رو میخان دیگه . یا باید بخری این دو تا کتاب رو که خیلی گرونه یا پرینت بگیری . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
آره عزیزم نظام جدید  دیگه اوکی هست اما اگه قدیم بگیری امسال باید حتما قبول بشی وگرنه اگه بخای ب ...

یعنی چی؟ 

یعنی فلسفه و منطق دوازدهمی های کنکور 98 با دوازدهمی های 99 متفاوته؟ 

منظورتون اینه مثلا من دوازدهم هستم امسال کنکور دادم قبول شدم

حالا سال قبلم که یازدهم بودن اومدن دوازدهم و کتاب فلسفه و منطقشون با من فرق داره؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یعنی چی؟  یعنی فلسفه و منطق دوازدهمی های کنکور 98 با دوازدهمی های 99 متفاوته؟  منظورتون ...

آره عزیزم . کتاب فلسفه و منطق شما همون قدیم بود . یهو تصمیم میگیرن نظام عوض کنن همین میشه دیگه . بچه های مردم رو عذاب میدن فقط . امسال به کل عوض شد ه این دو تا کتاب 

آره عزیزم . کتاب فلسفه و منطق شما همون قدیم بود . یهو تصمیم میگیرن نظام عوض کنن همین میشه دیگه . بچه ...

نه عزیزم منظور من تغییر نظام نیست

تغییر نظام که مشخصه در جهت تغییر کتاب هاست

من فکر کردم میگین کتاب مثلا ریاضی که پارسال دوازدهم نظام جدید خونده با ریاضی که امسال دوازدهم نظام جدید قراره بخونه فرق کرده! 

آره عزیزم نظام جدید  دیگه اوکی هست اما اگه قدیم بگیری امسال باید حتما قبول بشی وگرنه اگه بخای ب ...

چقدر عالی.ممنون از راهنماییت

فقط چه قیمتی مناسبع اگ دست دوم باشه.حالا اون دو تا رو میشه تهیه کرد و اینکه چ کتاب آموزشی و تست خوبه و جواب میگیره ادم؟

2706