2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه نمازتو نخوندی بخون

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏

الهی عزیزم خدا به دلت ارامش بده

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
الهی عزیزم خدا به دلت ارامش بده

ممنون عزیزم واقعا زندگیم رو هواست هیچ کاری جز دعا و التماس ب خدا از دستم ساخته نیست

یه خبری اگه تا شنبه بهمون برسه مشکلم حل میشه اما اگه هیچ خبری نشه بدبخت میشم 

خوندم عزیزم سر نمازمم گریه کردم😐

گریه خودش یه معجزه است اگه نبود چکار میکردیم

روایت داریم هرموقع دلتون گرفت برا امام حسین علیه السلام گریه کنید اینجوری گریمونم ارزش پیدا میکنه و ثواب برامون مینویسن

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏
ممنون عزیزم واقعا زندگیم رو هواست هیچ کاری جز دعا و التماس ب خدا از دستم ساخته نیست یه خبری اگه تا ...

ان شاءالله خدا خودش معجزشو‌نشونت بده بهش توکل کن از ته قلبت مدام ایت الکرسی بخون منم دعات میکنم گلم❤️

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
با خدا ارتباط برقرار کن اونقدر سبوک میشی

از خدا دور شده بودم الان باز چندوقته نمازامو شروع کردم میخونم و بله خیلی آروم شدم نسبت به قبل

اما فعلا یه مشکلی دارم کل زندگیم الان بستگی داره به یه خبر مثبت اگر این خبره منتفی بشه زندگیم روهواست

2706