2733
2734
عنوان

خانمای محترم.یه خواهش دارم ازتون

148 بازدید | 27 پست

امشب ولادت بنت ابیها.حضرت زینب.ص.شمارو به عزیزترین دُردانه ای امام علی.ع.قسم.برابچه دارشدنم.دعام کنید..بخدادلم برااغوش یه نی نی تنگ شده..بخدا دیگه انگیزه ای ندارم..ولی توی تنهایام..بدجور دلم میگیره..منم دوس دارم.یه مادربشم..دوس دارم بچه ام بهم بگه مادر..بخدا دیگه کم آوردم..شمارو به حضرت زینب.ص.قسم خیلی برابچه دارشدنم..دعا یا صلوات بفرستین..قربون تک تکتون برم من..الهی که همه حاجت روا شن🤲🤲🤲

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔

😔😔😔😔چشم توام منو دعا کن

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

الهی که خونه ای هیچ پدرومادری.بی بچه نمونه..ان شاءالله حاجت روایی تمام حاجت مندا🤲

2740
انشالله سال دیگ اینموقع نی نی داره شیر میخوره تو بغلت😍😍😍

ان شاءالله...خداازدهنت بشنوه

اگرلایق باشم سرنمازامروز دعات میکنم الهی خدا معجزه رونشدنت بده همیشه میگم هرکی بچه میخاد الهی دامنش سبزبشه ولی اگه میتونی یه مدت نمازشب بخون بهترین زمان برای دعاهست 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2706