2733
2734
عنوان

خانمای محترم.یه خواهش دارم ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 27 پست
اگرلایق باشم سرنمازامروز دعات میکنم الهی خدا معجزه رونشدنت بده همیشه میگم هرکی بچه میخاد الهی دامنش ...

فدات بشم.الهی حاجت به دل نمونی

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔
فدات بشم.الهی حاجت به دل نمونی

ان شالله همچنین شما .من معجزه خدارودیدم الهی توهم ببینی .خداروبه دستای بریده ابوالفضل عباس قسم میدم ان شالله به آبروی اون بزرگوار دامنت روسبزکنه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2731
تو هم برای من دعا کن هروقت خواستم خدا بی دردسر بهم ی نی نی بده❤

ان شاءالله...الهی به عطش علی اصغرت.ع. قسم..نزارکسی ارزو به دل بمونه.

ان شالله همچنین شما .من معجزه خدارودیدم الهی توهم ببینی .خداروبه دستای بریده ابوالفضل عباس قسم میدم ...

قربون نامو کرَمش برم من...بخدا مادرمون توی زندگیمون مارو به عشق ابوالفضل.ع.بزرگ کرده‌‌قربون نامش برم من

قربون نامو کرَمش برم من...بخدا مادرمون توی زندگیمون مارو به عشق ابوالفضل.ع.بزرگ کرده‌‌قربون نامش برم ...

ازابوالفصل بخاه بگو یاحضرت هم شما کم طاقتی هم من کم طاقتم پس خودت حاجتموبده ونذرکن بعداینکا ان شالله بارداری وزایمان کردی سفره بندازی 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

عزیزم برات دعاکردم انشاءالله خدا یه نینی خوشگل و سالم ب زودی بهت بده گلم اگه میشه توام برامن دعاکن زایمان راحت و سالمی داشته باشم

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
ازابوالفصل بخاه بگو یاحضرت هم شما کم طاقتی هم من کم طاقتم پس خودت حاجتموبده ونذرکن بعداینکا ان شالله ...

بخداگفتم...حاجتمو نده..طوری برم عراق وتوحرمش زمین گیربشم..تا حاجتمو نده..ازکنارضریحش تکون نمیخورم...چه طبیبی بهتر ازخود اقا..

عزیزم برات دعاکردم انشاءالله خدا یه نینی خوشگل و سالم ب زودی بهت بده گلم اگه میشه توام برامن دعاکن ز ...

الهی به حرمت وابرویی زینب کبری.ص.قسم ات میدم. که طوری زایمانو برات اسون کنه..که خودت باورت نشه