2737
2739
عنوان

تحربه حاملگی ناخاسته کی داشته؟

158 بازدید | 11 پست

بچم اخر این ماه شش ماهش تموم میشه تا الان 5روزه ک پریود نشدم میترسم خامله باشم جلوگیریمم طبیعی بوده اما میترسم مثل خیلیا ناخاسته باردار شده باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دقیقا بعد شش ماه پریود شدم...زایمانمم طبیعی بود اما وقتی بچمو از شیر گرفتم با جلوگیری طبیعی حامله شدم...😐😐😐

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

من این دومیم خداخاسته اس

ولی چون تازه زاییدی بهم ریختگی پریودی طبیعیه

من تا چندین ماه بعدش بهم ریخته بود

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
من دقیقا بعد شش ماه پریود شدم...زایمانمم طبیعی بود اما وقتی بچمو از شیر گرفتم با جلوگیری طبیعی حامله ...

عه چه جالب منم بچم دوسالشه تازه باردار شدم

شما فاصله سنی بچه هات ن دقیقا چقده

خیلی اذیت شدین اوایلش؟

دومی که بدنیا اومد اولی رو از پوشک گرفته بودین؟

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2740
عه چه جالب منم بچم دوسالشه تازه باردار شدم شما فاصله سنی بچه هات ن دقیقا چقده خیلی اذیت شدین اوایل ...

الان باردارم عزیزم ب دنیا بیاد فاصلشون میشه دوسالو هشت ماه...بچه اولو وقتی دیدم باردارم دوسالوسه ماهگی از پوشک گرفتم خداروشکر و الان خیلی راحتم...یک ماهه دیگه هم زایمانمه احتمالا ب امید خدا...

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
الان باردارم عزیزم ب دنیا بیاد فاصلشون میشه دوسالو هشت ماه...بچه اولو وقتی دیدم باردارم دوسالوسه ماه ...

عزیزم چه جالب فک کردم درگذشته این اتفاق افتاده

بسلامتی ان شالله زایمان خوبی داشته باشی

فاصله بچه های منم میشه دوسال و7 ماه

الان پسرم 23ماهشه چن روزه سعی کردم از پوشک بگیرمش ولی هنوز نمیفهمه .پس منم باید به احتمال زیاد یکی دوماه دیگه صبر کنم تا یاد بگیره

عزیزم چه جالب فک کردم درگذشته این اتفاق افتاده بسلامتی ان شالله زایمان خوبی داشته باشی فاصله بچه ه ...

اره عجله نکن فعلا ولی همون دوسالو ۴ ماه دیگه بگیرش از پوشک ...اگه بتونی بگیری خودت خییلی راحت میشی عزیزم..امیدوارم شماهم ب سلامتی زایمان کنی و نینی تو بغل بگیری...

اره عجله نکن فعلا ولی همون دوسالو ۴ ماه دیگه بگیرش از پوشک ...اگه بتونی بگیری خودت خییلی راحت میشی ع ...

ممنون گلم از راهنماییت و دعای خوبت😘