2737
2739
عنوان

بیاید واستون سوره کوثر بخونم🌸

300 بازدید | 110 پست

سلام ب همه ی دوستان عزیزم ولادت با سعادت حضرت زینب را ب همه شما و همچنین پرستاران مهربون تبریک عرض میکنم ❤الهی ب حق دل شکسته ی حضرت زینب(س)و ناامیدی حضرت عباس(ع)ب زودی زود حاجت روا ودل شاد باشید من ب نیت شادی دلتون سوره کوثر میخونم ❤شما هم اگ دوست داشتید ب نیت سلامتی امام زمان(عج)و حل مشکل من صلوات بفرستید❤ممنونم مهربونا

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

اللهم صلعلى محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤️❤️

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

۱۰تا فرستادم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

@zeinab123    

@سمیرا72    

@فرانک20    

@دختربرفي    

@دختر_darya    

عزیزای دل خوندم ب نیتتون ❤دلتون شاد الهی 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

تروبه قران قسمتون میدم الان پدر بزرگم تو کماس البته نمیدونم بهم دروغ گفتن یا راست الان شوهرم رفته بیمارستان ببینه چه خبره😢😢😢😢

تروخدااااا براممم دعا کنیدددد مردمممم از گریهههه بخدااا

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706