2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما چند سالته چند ماه اقدامی بچه چندمه

والا من ۵ماه ازدواج کردم این ماه اقدام کردیم، هیچ زود نیست😶🤭

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2731
2738
بچها ی سوال اگ یک روز بعد تخمگ گذاری اقدام کنی بازم ممکنه بچه بگیره؟

اررره 

خواهر من دو روز قبل از پریودش گرفت!!! 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

نمیدونم چرا ولی تعجب میکنم چطور اونایی ک‌یدونه بچه دارن برا اقدام‌دومیش اگه نشه خیلی ناراحت میشن🤔

اونا ک‌یدونه دارن

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
خوب حالا  زمان بچه دار شدن به خودتون مربوطه اگه فکزاتونو کردی همه چی خوبه چراکه نه

اینجا ک اومدم خیلی ها میگن منتظریم تنبلی داریم کیست  فلان ،،، منم گفتم بزار اقدام کنم، البته آزمایش دادم سونوهم دادم گفت خوبی

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2706