2737
2734
عنوان

زن داداش

1086 بازدید | 92 پست

زن داداشم بچه سومشو حامله اس ، اولی یسالش بود دومی رو ۶ ماه حامله بود الان دومی یسالشه سومی پنج ماهه حامله اس

چخبره اخه ؟! 😐 همیشه هم همه جا میناله از بچه داری و میگه نمیتونم ، داداشمم حسابی روانی شده بود از بچه داری چون همش مسولیت بچه داری هم داره و خیلی کارای خونه رو هم میکنه، میگفت دیگه غلط کنم سومی رو بیارم الان مامانم گفت سومی رو پنج ماهه حامله اس شوکه شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه شرایطشو ندارن ک واقعا حماقت کردن اما خب اگه نمیخاستن ک نمیرفتن اقدام.. راحتی یا سختیش برا خودشونه.

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
خدا خودش به دادشون برسه انشاله پول باشه خرج کنن و ازپسشون بربیان هرچند خدا روزی رسونه

بخدا هنوز اولی شیر خشک میخوره و پوشک میشه ،دومی هم طفلی هنوز شیر خشکیه خب ، داداشم واقعا میدونم سختش میشه 

خدا کمکش کنه انشالا

اول که داداشتون اگه خیلی مشکل داره خودش جلوگیری کنه بعدشم اگه میتونید بهش کمک کنید که خدا خیرتون بده اگه نمیتونید به شما مربوط نیست زخم زبون نزنید

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706