2733
2739
عنوان

بتای ۲۰۳۹ ساک دیده میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 45 پست

عزیزم خیلی زود رفتی

من با سه روز تاخیر پنج هزار بودم

تا هفته هشت قلب اینا دیده نشد

فقط هفته شش و چند روز کیسه و جسم زرد دیده شد

بیخودی نرو سونو هیچ مشکلی نیست یهو هفته هشت برو استرسم نداشته باش

مبارکت باشه🥰

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممم .. ممنونم از دعای خوبت .  انشالله ب حاجت دلت برسی ممنونم از لطفت

❤❤❤❤❤عزیزم ولی حرفمو الکی نگیر سونو گرافی زودتر از هشت هفته اصلا خوب نیستش نرو خورشت کرفس و جگر مرغ یا گوسفند ترشی و فلفل و زعفران و اب هویج و اناناس و نوشابه و فست فود و سیر و پیاز خام زیاد نخور و هله هوله نخور 

❤❤❤❤❤عزیزم ولی حرفمو الکی نگیر سونو گرافی زودتر از هشت هفته اصلا خوب نیستش نرو خورشت کرفس و جگر مرغ ...

عزیزممممم ...  مرسی ک خواهرانه راهنماییم میکنی 

راستش تموم ترسم خارج رحمی هست .‌

بخاطر این رفتم سونو 

حالا فردا باید باز بتا رو تکرار کنم ببینم چطوره 

فقط برامون دعا کن 😭😭

اندوه بزرگی ست زمانیکه نباشی
2731
عزیزممممم ...  مرسی ک خواهرانه راهنماییم میکنی  راستش تموم ترسم خارج رحمی هست .‌ بخاطر ا ...

عزیزم با این بتا امکان نداره که خارج رحمی باشه اصلا نگران نباش اونی کع بچه رو گذاشته تو دلت خودشم مراقبشه نگرانی نداره که رفتی سونو چی گفتن

عزیزم با این بتا امکان نداره که خارج رحمی باشه اصلا نگران نباش اونی کع بچه رو گذاشته تو دلت خودشم مر ...

عزیزم من امروز رفتم بتا رو تکرارم کردم ۴هزار خورده ای بود بردم ب دکتر نشون دادم گفت بااین بتا اصلا خارج رحمی نیست این فکرای ناقص شماست. 

۴ روز ک از پریودم گذشته بود رفتم سونوم کرد گفت هیچی نیست فقط دیواره رحم داره ضخیم میشه و ی هاله ریز میبینم تو رحمت . اینو ک گفتم من نگران شدم ... 

عزیزم من امروز رفتم بتا رو تکرارم کردم ۴هزار خورده ای بود بردم ب دکتر نشون دادم گفت بااین بتا اصلا خ ...

وای تو چقدر افکار منفی و استرس داری این چه وضعشه توقع داشتی دو روز بعد پریود صدا قلبشم برات بزارن من خودم تجربشو داشتم میدونم که دارم راهنماییت میکنم

وای تو چقدر افکار منفی و استرس داری این چه وضعشه توقع داشتی دو روز بعد پریود صدا قلبشم برات بزارن من ...

اره دختر من خلم😭😭 

خیلی نگرانم . بی تجربه و استرسی هستم . 

و بدتر ازاون همش فکر خیال میاد تو ذهنم ... 

دعاکن این دوران رو طی کنم راحت شم خخخخ 

2740
اره دختر من خلم😭😭  خیلی نگرانم . بی تجربه و استرسی هستم .  و بدتر ازاون همش فکر خیال م ...

والا اینهمه استرس برا بچت اصلا خوب نیستش اجی 

دور از جونت من سقط داشتم اگه بتونم راهنماییت کنم خوشحال میشم

والا اینهمه استرس برا بچت اصلا خوب نیستش اجی  دور از جونت من سقط داشتم اگه بتونم راهنماییت کنم ...

قربونت بشم عزیزم خدانگهدارت باشه الهی ... 

نه عزیزم نگران نباش برو سونو خیالت زاحت

عزیزم‌ سلام 

من بعد ۵روزتاخیر بتام شد۲۰۳۹ بعد ۴۸ ساعت تکرار کردم شد ۴۳۲۲ . یعنی دوبرابرشده . شنبه تو مطب سونو کرد ساک رو دید تو رحم. 

لک و خونریزی ندارم فقط یکم شبا زیردل و کمر دردمیگیرم.

گفته این چهارشنبه برم سونو بیرون . ولی مامانم میگ زوده فعلا یکهفته دست نگهدار . الان ۶هفته ۴روزه بنظرت برم سونو فردا یا یکم دیگ صبرکنم؟؟؟ 

عزیزم‌ سلام   من بعد ۵روزتاخیر بتام شد۲۰۳۹ بعد ۴۸ ساعت تکرار کردم شد ۴۳۲۲ . یعنی دوبرابرش ...

بنظرم ۸ هفته برو عزیزم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706